Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Mitsubishi Colt s pětiletou zárukou

Společnost Mitsubishi Motors přišla se speciální akční nabídkou pětileté záruky na všechny vozy Colt, s výjimkou karosářské varianty Colt CZC Coupe-Cabriolet. Akce platí do 31. srpna 2007.

K cenovému zvýhodnění pro modely Colt ve výši 25-30 tis Kč (cenové zvýhodnění se skládá z plošné slevy 10-15 tis. Kč podle provedení a výbavy modelu Colt a dalších 15 tis. Kč jako cash back při nákupu na Mitsubishi Leasing; cash back = základ pro výpočet leasingových splátek se sníží o částku 15 tis. Kč) podle provedení a výbavy nabízí Mitsubishi Motors a všichni jeho autorizovaní prodejci nově i pětiletou záruku zdarma.
Vedle standardní tříleté záruky od Mitsubishi Motors Corporation, získává zákazník prodlouženou záruku až na 60 měsíců nebo do ujetí 130 000 km (podle toho, která skutečnost nastane dříve), jejímž nositelem je výhradní dovozce vozů Mitsubishi Motors pro ČR, tj. společnost M Motors CZ s.r.o. Prodloužená záruka je platná pouze pro území ČR.
Mitsubishi Colt nyní pořídíte již od 229 900 Kč (cena modelu Colt 1.1i CZ3 po slevě a při nákupu na Mitsubishi Leasing), včetně bohaté standardní výbavy zahrnující mj. ABS, EBD, 4 airbagy, ISOFIX, posilovač řízení, elektricky ovládaná okna vpředu, elektrický imobilizér.
S nákupem nového vozu z nabídky Mitsubishi Motors zákazník automaticky obdrží asistenční službu MAP na 10 let zdarma. Asistenční služba MAP platí vždy do příští servisní prohlídky vozu, nejdéle po dobu 12 měsíců. Vztahuje se na majitele (řidiče) vozidla i všechny spolujezdce cestující ve vozidle v době vzniku události vyžadující asistenční službu.
Do služby MAP jsou zahrnuta všechna osobní a lehká užitková vozidla značky Mitsubishi Motors do hmotnosti 3,5 tuny, s výjimkou vozidel taxislužby. Obytné a nákladní přívěsy jsou také zahrnuty (jen odtah), avšak pouze pokud jsou taženy vozidlem s nárokem na službu MAP.
Službu MAP si mohou nechat aktivovat i majitelé stávajících vozů Mitsubishi. Stačí, když navštíví nejbližší autorizovaný servis Mitsubishi Motors a absolvují servisní prohlídku dle doporučení výrobce.

PL, 6.8.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar