Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Maratonské běhy se značkou Volkswagen

Letošní již 13. ročník Volkswagen Maratonu Praha konaného 13. května podpoří značka Volkswagen přítomností své horké novinky – modelu Golf Variant.

Vůbec poprvé v České republice tak diváci a účastníci spatří nový nejprostornější Golf všech dob, který se v autosalonech objeví začátkem srpna. Po dobu Maratonského Expa bude Golf Variant vystaven na pražském Výstavišti v Holešovicích a během Volkswagen Maratonu Praha poveze časomíru v čele hlavního závodu. Volkswagen se také stejně jako vloni stává v rámci Maratonského víkendu partnerem nesoutěžních běhů Golf Plus rodinný běh na 4 km a Caddy městský běh na 8 km.
Golf Variant již tradičně charakterizují ideální proporce mezi vnitřním prostorem a vnějším rozměrem. V zavazadlovém prostoru pojme nový model obsazený pěti osobami až 690 litrů nákladu. Po sklopení opěradel zadních sedadel nabídne 4,56 metrů dlouhý VW objem 1550 litrů.
Nový Golf Variant bude při uvedení na trh nabízen se dvěma zážehovými a dvěma vznětovými motory s výkony od 75 kW (102 k) do 103 kW (140 k). Novinkou u agregátu o výkonu 140 k je skutečnost, že je v současné době jediným vozem typu kombi vybaveným motorem TSI Twincharger, jehož výkon zvyšuje turbodmychadlo v kombinaci s mechanickým kompresorem.
U příležitosti Volkswagen Maratonu Praha připravila značka VW pro své zákazníky i několik akčních nabídek. Například zvýhodnění až 80 000 Kč při koupi skladových vozů Golf Plus, bonus 25 000 Kč při koupi vozu Caddy při příležitosti 25. narozenin modelu, nebo speciální nabídku pro účastníky závodu a členy Českého maratonského klubu. Pokud si do 31. května zakoupí jakýkoli osobní nebo užitkový vůz Volkswagen, obdrží jako dárek dvě zpáteční letenky do některé z evropských destinací od společnosti Sky Europe.

PL, 11.5.2007


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar