Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

MG prodalo za rok 2000 automobilů

Značka MG se v rámci svého představení na trzích Česka a Slovenska začala prosazovat již na jaře, ale teprve od 1. července 2022 oficiálně zahájila prodeje. Zákazníci MG si od začátku prodejů objednali již přes 2 000 vozů.

„Za uplynulý rok jsme si prošli řadou skvělých momentů a jsme hrdí na to, co nyní značka MG v obou našich zemích reprezentuje“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel M Motors.
„Vlastně to je zkušenost k nezaplacení, protože to nebyla jen procházka růžovou zahradou a zažili jsme si také složitější chvíle, ale o to je teď lepší pocit z té cesty, která trvá už 365 dnů. Jsem hrdý na své kolegy, kteří věnovali naší nové značce mnoho času a úsilí.“, dodává Šilhavý.

Společnost SAIC, majitel značky MG Motor, postupuje Evropou s jasným cílem – nabídnout všem evropským zákazníkům jedinečný poměr mezi sportovním designem, prémiovou kvalitou, technologií, 7letou zárukou, a to vše za velmi konkurenceschopné ceny.

Strategie v regionu střední a východní Evropy, do které spadá i Česko a Slovensko umožnila hned od začátku nabízet dostupné rodinné modely MG ZS a HS vybavené benzinovými motory doplněné o špičkové plug-in hybridní MG EHS, které si díky svým parametrům a kvalitě může klidně poměřovat síly i s prémiovými značkami.


„Nyní ale také začíná doba plně elektrická. Před pár týdny jsme představili dlouho očekávaný elektrický hatchback MG4, který nabízíme za bezkonkurenční cenu a za chvíli je tu na evropském trhu stále unikátní plně elektrický kombík MG5. A ten záhy doplníme o ZS EV…naši zákazníci se mají prostě na co těšit. Cílem je nabízet ucelenou řadu vozů MG pro soukromou i firemní klientelu“, komentuje Kamil Šilhavý očekávané novinky.

Rozvoj značky MG v Čechách a na Slovensku je výrazně podpořen také rozšiřováním dealerské sítě pro co nejsnazší obsloužení potenciálních zákazníků ve všech regionech. Prodejní a servisní síť se tak záhy rozroste na 29 dealerů v ČR a 13 na Slovensku.
MG 29.6.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar