Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

MG Program TŘIKRÁT VÍCE PÉČE NA 7 LET

MG je ikonická značka se stoletou historií a je také nejrychleji rostoucí značkou na evropském trhu s 118 000 prodanými vozy v regionu CEE v první polovině roku 2023. Koupit si nový vůz se 7 lety klidu je snem každého majitele a přesně to nyní nabízí MG zákazníkům na trzích střední a východní Evropy.

Ať už si naši zákazníci plánují koupit nejnovější elektromobil pro firmu, nebo pohodlné rodinné SUV, bezpečnost a spolehlivost jsou jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vozu.


kombinovaná nabídkazahrnuje

•7 let tovární záruky
•7–15 let asistenční služby
•7 let záruky na neprorezavění karoserie nyní včetně roční kontroly karoserie zdarma po dobu 7 let


Inovativní přístup značky MG v této oblasti spočívá v rozšíření již existující tovární záruky na 7 let nebo 150 000 km o dvě další nabídky, které zajistí, že řidiči MG se budou moci na silnicích kdykoli a kdekoli cítit bezpečně a s vědomím, že o ně bude vždy dobře postaráno.


Naše značková 7-15letá asistenční služba zahrnuje pomoc při mechanické nebo elektrické poruchy vozidla včetně vybité baterie 12V a baterie pohonu, dopravní nehody, problému s palivem (nedostatek paliva, záměna paliva, nekvalitní palivo), problému s klíči od vozidla (ztracené klíče, zabouchnuté klíče, zničené klíče), problému s pneumatikami (defekt, vandalismus, netěsnosti nebo jiné poškození), pokusu o krádež nebo vandalismus, je-li následkem toho vozidlo nepojízdné. Dále se týká krádeže vozu, požáru vozu, živelné pohromy, bezplatné volání do call centra a odtah k nejbližšímu prodejci MG kdekoli v Evropě.


„Naším cílem je nabídnout všem majitelům MG jedinečný zážitek z bezpečné jízdy. Nový program TŘIKRÁT VÍCE PÉČE NA 7 LET znamená naši důvěru v kvalitu a prémiovou technologii našich vozů a chceme, aby se na své vozy plně spolehli také naši zákazníci. Se všemi starostmi a nejistotou dnešní doby může být jejich vůz tím, o co se nikdy nemusí starat,“ říká Martin Králíček, generální ředitel MG Motor CZ.

Povědomí o značce MG je již nyní výjimečné a dále se zlepšuje, protože dostupnost a inovace jdou ruku v ruce na cestě MG stát se přední prémiovou značkou v regionu.MG 21.9.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar