Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

 

Letní akce Škoda Auto

Společnost Škoda Auto ve spolupráci s autorizovanými servisními partnery Škoda Auto v ČR připravila od 12. června 2006 speciální letní akci. Hlavním smyslem je nabídka montáže relé automatického spínání světel.

 

 

Škoda Auto reaguje na nové legislativní podmínky provozu na pozemních komunikacích, které zavádějí od 1. července 2006 povinné celodenní svícení. Automatické spínání světel je určeny pro modely Felicia, Fabia, Octavia Tour a Superb, resp. nakódování denního svícení u vozů Škoda Octavia za pomoci diagnostického přístroje. 

Doporučená prodejní cena relé pro denní svícení je pro modely Felicia 620 Kč, Fabia 851 Kč, Octavia Tour 875 Kč a Superb 911 Kč (ceny včetně DPH bez montáže).

Součástí akce je nabídka vybraného sortimentu Škoda originálního příslušenství, v němž lze nalézt mnoho praktických produktů pro nadcházející letní sezónu. V nabídce nechybí dětské autosedačky, síťový program pro upevnění zavazadel, střešní nosič jízdního kola, box na zavazadla, držák surfového prkna, sluneční clony, autochladnička, autolékarnička, reflexní vesta, široká nabídka autokosmetiky a další.

V případě zájmu autorizovaný servisní partner Škoda nabídne zákazníkům rovněž servisní úkony spojené s přípravou na letní cesty na dovolenou, např. mytí vozu a čištění interiéru, čištění a kontrolu klimatizace, ochranu podvozku vozu a případně i montáž zvoleného příslušenství.

 

JL, 14.6.2006


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar