Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Legendy 2021 budou až koncem srpna

V minulém roce příchod Covidu nedovolil uskutečnit sedmý ročník multižánrové výstavy LEGENDY. Organizátoři přesunuli na rok 2021 do obvyklého termínu konání v květnu. Od prosince 2020 začaly přípravy pro realizaci, stanovení témat, rozsahu a jednání s partnery Nyní se přesouvá na srpen.

Vzhledem k nepředvídatelné situaci, jsem byl nucen rozhodnout o posunu termínu konání na srpen 2021. Našli jsme s vedením Výstaviště Praha vhodný a možný termín a připravujeme výstavu v termínu 28.-29. srpna 2021.

Výstava LEGENDY je velký organismus, který je největší kulturní akcí na Výstavišti Praha. Příprava výstavy trvá týden a likvidace 3 dny a tudíž není úplně jednoduché najít ideální termín. Další promotéři, kteří organizují na Výstavišti Praha své kulturní projekty také přesouvají a počet víkendů v letě je omezený.


Legendy jsou venkovní akcí. Jsme na rozloze 320.000 m2 a tudíž si myslíme, že jsme bezpečnou venkovní akcí. Máme připravené zvýšené hyg. opatření a jsme dohodnuti s českým výrobcem respirátorů FFP2 o dodávce v dostatečném množství pro návštěvníky, kteří by chtěli této nabídky využít.HLAVNÍ TÉMA VÝSTAVY

Výstava jako každý rok představí mnoho novinek. Pro sedmý ročník se připravuje několik exklusivních premiér a návštěvníci budou opět ohromeni nádhernými vozy a motocykly.
Hlavním tématem je Italská vášeň - přehlídka italských značek v SHELL Pavilonu Elegance. Tako exklusivní přehlídka nebude mít v Čechách obdoby.
Další krásné expozice budou v podobě velké americké zóny, která představí současné a historické vozy. Zde bude vidět odlišný přístup a velikost amerických vozů proti evropským rivalům. Samozřejmostí je mnoho expozic tematických klubů jednotlivých značek.DĚTI DO 18LET ZDARMA


Zvažujeme unikátní nabídku a to, že veškeré děti a mládež budou mít v doprovodu dospělého vstup zdarma. Věříme, že tato novinka přinese velký zájem rodin. Probíhá výzkum, který rozhodne o této novince.


CENA VSTUPNÉHO


Cena vstupného pro rok 2021 na místě výstavy byla stanovena na 550 Kč. Návštěvníci mohou využít zvýhodněného předprodeje, kde mohou ušetřit až 200 Kč. Slevněné vstupenky jsou také k dispozici.


VYSTAVOVATELÉ


Každý rok se účastní přes 150 vystavovatelů z řad automobilek, dealerů a prodejců produktů a služeb pro majitele vozů a motocyklů.
Máme radost, že v tuto dobu potvrdily značky Mercedes-Benz, Subaru, SHELL, Ford AMB, Jaguar, Land Rover, FIAT, Alfa Romeo, JEEP, prodejci exklusivních aut Advantage Cars a AP Corse. S dalšími značkami jednáme a připravujeme spolupráce.


Lubor Kos 3.2.2021

Pozn. Ve stejném termínu by se měla uskutečnit Barum rally a Truck Prix v Mostě.


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar