Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Land Rover nabízí nadstandardní služby

Společnost Land Rover připravila pro svoje zákazníky přehledný seznam nadstandardních doplňkových služeb, které získají při koupi vozu z aktuální nabídky automobilky.

Služby zahrnují:
· Land Rover Experience
· Land Rover Assistance
· Land Rover FixServis
· Land Rover FirstClass
· Land Rover Financial Services


Land Rover Experience

Majitel nového vozu má možnost si vyzkoušet vůz pod dohledem zkušeného instruktora. Speciální onroad a offroad trénink je zaměřen na neočekávané až extrémní situace. Poukaz je v celkové hodnotě 6 500 Kč, ale pro zákazníky Land Roveru je zdarma. V České republice jsou tři tréninková centra: Most, Kopřivnice a Brno.


Land Rover Assistance
V případě závady nebo nehody je zákazníkům k dispozici asistenční linka, kterou zákazník může volat každý den, 24 hodin denně po celé Evropě v českém jazyce. Služba nabízí okamžitou opravu na místě nebo odvezení do nejbližšího servisu. Samozřejmostí je zapůjčení náhradního vozu, omezení dalších nákladů spojených s havárií, zpětná doprava vozu včetně zajištění ubytování.


Land Rover FixServis
Každý majitel jakéhokoliv vozu značky Land Rover se může informovat u autorizovaného obchodního partnera o cenách pravidelných servisních prohlídek. Tyto pevné ceny jsou na 72 měsíců nebo do 156 000 km.


Land Rover First Class
Po uplynutí tříleté záruky nabízí společnost Land Rover svým zákazníkům řešení v případě neočekávaných oprav a případných vad dílů krytých zárukou. Zákazník může prodloužit záruku o jeden rok a 30 000 km nebo na dva roky a 50 000 km. Při výběru plné záruky se tedy jedná o prodloužení až na 5 let nebo do 150 000 km. Cena záruky je od 14 760 Kč za rok.

Land Rover Financial Services
Bez ohledu na to, zda jsou vozy Land Rover využívány pro soukromé nebo firemní účely má majitel u některých leasingových nabídek a dob trvání úvěrů možnost využít 0% navýšení.

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar