Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

LEXUS LOUNGE by L´Angolo v centru Prahy

Prémiová značka Lexus, která je v současnosti jednou z nejdynamičtějších značek na českém automobilovém trhu představuje nový a unikátní projekt v komunikaci se svými současnými i budoucími zákazníky a s odbornými médii.

Marketingový projekt LEXUS LOUNGE by L´Angolo vychází z celkové filozofie značky Lexus, charakterizované sloganem „V touze po dokonalosti“. Vzájemná osobní komunikace se zákazníky značky Lexus se tak přesouvá do reprezentativního, neformálního a příjemného prostředí pražské luxusní restaurace L´Angolo, která se nachází v Dlouhé ulici č.7 na Praze 1.
Ve spodním podlaží vyhlášené pražské restaurace došlo k významné úpravě interiéru v duchu současných designových trendů značky Lexus. V obou podlažích restaurace lze rovněž nalézt decentní prvky evokující spojení prémiové automobilové značky s restaurantem.
LEXUS LOUNGE by L´Angolo by se měl stát, díky reprezentativnímu prostředí v lifestylovém pojetí a kulinářským specialitám, příjemným místem nejen pro obchodní jednání, ale také informačním a testovacím centrem značky Lexus pro veřejnost a česká odborná média. Lifestylové komunikační centrum LEXUS LOUNGE by L´ANGOLO zahajuje oficiální provoz v druhé polovině února.
Prémiová značka Lexus dosáhla v loňském roce v ČR mimořádného úspěchu. S počtem 230 nově registrovaných vozů se stala jednou z nejvíce se dynamicky vyvíjejících značek na trhu v ČR (+ 310,8 % v porovnání s rokem 2005). Tento úspěch navíc významně podtrhuje téměř 40% podíl v prodejích hybridních modelů Lexus za rok 2006, což dokumentuje narůstající zájem českých zákazníků o unikátní technologii Lexus.

PL, 13.2.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar