Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Konfigurátory AEZ a DOTZ nyní také pro iPad

Na vystaveném automobilu u některého z prodejců anebo na voze kamaráda můžete vyzkoušet hned na místě různé typy litých kol. Bez vynaložení fyzické námahy je to možné s pomocí konfigurátoru kol, který je nově dostupný v HD kvalitě také pro iPad.

Majitelé iPhone i telefonů s operačním systémem Android již mohou úspěšnou aplikaci využívat delší dobu. Jak to funguje? Stačí spustit aplikaci, navolit model vozu z online databáze konfigurátoru, vyfotit vůz a pak už vybírat kola, která mu sluší nejvíce.
Uživatel může vybírat buď z kol, která jsou homologovaná přesně pro model daného vozu, nebo na něj může pro zábavu instalovat jakákoliv kola z nabídky. Fotku upraveného vozu je možné z aplikace umístit na sociální sítě nebo publikovat v galerii na www.dotzmag.com.
A pokud se zákazník rozhodne zhmotnit virtuální tuning v realitě, aplikace mu najde i nejbližšího prodejce prostřednictvím Google Maps. S programem si je možné hrát i dle vlastní fantazie. Dokážete si představit, jak by s 20“ litými koly vypadala sekačka na trávu nebo třeba kočárek?


JL, 7.3.2012

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar