Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Kia nabízí jarní servisní prohlídku za 399 Kč

Majitelé vozů Kia si až do konce května mohou nechat prohlédnout své auto v autorizovaném servisu v rámci Jarní servisní akce. Její hlavní součástí je zvýhodněná cena pro kontrolu 15 klíčových parametrů, které ovlivňují bezpečnost jízdy a spolehlivost vozů včetně seřízení předních světlometů.

Pokud si zákazníci stáhnou elektronický voucher ze stránek www.kia.cz, zaplatí za celou prohlídku jen 399 Kč. Navíc mohou získat slevu na některé doplňky, případně využít akčních cen na nákup pneumatik a ocelových disků.

Většina řidičů ví, že startování v nízkých teplotách může pořádně potrápit baterii. Stejně tak klimatizace, kterou v zimě používáme přece jen méně, potřebuje před letní zátěží kontrolu a dezinfekci. Letní deště zase přinesou zvýšené nároky na kvalitu stěračů, které navíc v zimě utrpěly nejeden šrám v podobě unáhleného spuštění při námraze skla, a samozřejmě je tu kontrola brzd, osvětlení a kapalin.

„Lidé letos v zimě navíc neměli možnost příliš cestovat a řada vozů tak jezdila jenom sporadicky. Dlouhé stání automobilům obecně nesvědčí, proto se touto cestou snažíme dostat na servisní kontrolu co největší počet majitelů vozů značky Kia. Řidiči díky prohlídce získají jistotu, že jejich vůz je připravený na léto a oni se mohou bezpečně vydat na cestu,“ říká Kateřina Vaňková, tisková mluvčí společnosti KIA MOTORS CZECH.

Cena prohlídky s využitím elektronického voucheru přitom podle ní může být atraktivní i pro majitele starších vozů Kia, u nichž je navíc riziko opotřebení některých částí vyšší.

V rámci jarní servisní prohlídky se autorizované servisy Kia zaměří na celkem 15 různých bodů ve čtyřech základních oblastech – světlomety a autobaterie; motor a karoserie; brzdy a pneumatiky; výhled a příslušenství. Součástí kontroly tak bude mimo jiné tlak vzduchu v pneumatikách i hloubka dezénu, funkčnost brzd a hladina kapalin, test stavu akumulátoru, ale i kontrola karoserie po zimě, stav a funkčnost povinné výbavy atp.


Sleva na díly, pneumatiky či ocelové disky

Pokud se během kontroly ukáže, že je vhodné či dokonce nutné vyměnit některé díly, budou si je moci majitelé vozů Kia pořídit s významnou slevou. Například při výměně kabinového filtru a kompletní dezinfekci klimatizace ušetří 15 procent ceny filtru a navíc získají zdarma antibakteriální čisticí sprej na interiér vozu. Při nákupu letních pneumatik mohou využít akce 3+1 zdarma a ušetřit při jejich výměně mezi 2 a 4 tisíci korunami. Se slevou 20 procent mohou získat také stěrače a různé příslušenství jako střešní příčníky a nosiče nebo nosič jízdních kol na tažné zařízení. Ušetřit mohou také na nákupu ocelových kol a dalšího příslušenství.


KIA 8.4.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar