Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Kia cee´d se dobře prodává

Mimořádný prodejní úspěch zaznamenal v dubnu nový model Kia cee´d. Poprvé v historii českého automobilového trhu zvítězil v měsíčních statistikách v nižší střední třídě vůz od mimoevropské, respektive korejské automobilky.

Prodaných 238 kusů znamenající více než desetinu všech vozů segmentu C (2177 ks) zaručilo modelu cee´d dubnové prvenství, přičemž za sebou zanechal konkurenční modely C4 (206 ks), Golf (191), Megane (191), Focus (190 ks) či Astra (181 ks). Trend neustálého a dynamického růstu prodejů vozů Kia na českém trhu dokumentuje rovněž pozice v první desítce automobilových značek za období prvních čtyř měsíců letošního roku. Za leden až duben 2007 si našlo nového majitele 1770 osobních a užitkových vozů Kia, což je o 719 více v porovnání se stejným obdobím loňského roku. Tržní podíl značky se zvýšil o jedno procento a nyní dosahuje již hranice tří procent.
Kia Motors Corporation, nejrychleji rostoucí automobilová značka ve světě, byla založena v roce 1944 a je nejstarší korejskou automobilkou. Jako člen automobilové skupiny Hyundai-Kia Automotive Group má za cíl se stát jedním z největších světových výrobců automobilů. V 16 výrobních a montážních závodech ve 13 zemích světa v současnosti automobilka produkuje více než 1 100 000 vozidel ročně, která jsou prodávána prostřednictvím sítě oficiálních zastoupení ve 190 zemích celého světa.


Zelená linka
Společnost Kia Motors Czech spustila v minulých dnech provoz tzv. ZELENÉ LINKY, která je dostupná pro všechny volající na bezplatném telefonním čísle 800 444 222, a to nejen v pracovních dnech, ale také o sobotách. Linka nabízí snadný přístup k informacím o modelech, autorizované dealerské síti i službách nabízených značkou Kia v ČR.
Tímto krokem Kia opět zkvalitňuje úroveň komunikace se současnými i potencionálními zákazníky a přispívá rovněž k vylepšení vnímání a pozice značky na trhu.

JL, 15.5.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar