Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Karavany a lodě zaplní letňanské výstaviště

Od 13. do 15. března 2020 obsadí celé letňanské výstaviště veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT. Sedm hal bude nabitých k prasknutí! Výstaviště se promění v ráj, který ocení hlavně všichni vyznavači nezávislého cestování, nomádi i dobrodruzi.

Představení nových modelů

Zajímají vás žhavé novinky? Pak si nenechte ujít představení nových modelů. Carthago S Plus 161 na podvozku Iveco představí v pátek 13. března od 13.00 hodin firma Camping World Neugebauer. Integrovaný vůz Weinsberg Caracore 650 MEG bude slavnostně odhalen v pátek 13. března od 12.00 hodin na stánku firmy Karavan centrum Hykro.

Vestavby jsou v kurzu

Většího zastoupení se dočkají vestavby, které získávají na oblibě hlavně u mladých párů nebo rodin. K vidění budou na veletrhu firmy Egoé nest, Vivibox, easygoinc a další.

Přednášky

Ve své tradici bude pokračovat Páteční odpoledne pro karavanisty s Klárou Hájek Velinskou. Letošními destinacemi, kterým bude věnována pozornost jsou Slovinsko a Skotsko. Asociace kempování a karavaningu připravuje přednášku na aktuální téma Stellplatzy v České republice. Sobotní přednášku ocení hlavně nováčci, pro které je připraveno téma obytné auto vs. obytný přívěs.

Autogramiády

V sobotu se pak uskuteční autogramiáda mladých motokrosových jezdců reprezentace ČR na stánku společnosti Hykro a na stánku firmy KRS autogramiády Jakuba Konrfeila, závodníka MOTO3 MOTO GP a Lukáše Kvapila, dakarského jezdce na moto.


Lákavý doprovodný program

Svou expozici opět chystá i Autoklub České republiky, který ukáže, jak se kempovalo v minulém století. Firma FINASO představí pet friendly karavan s doplňky pro čtyřnohé mazlíčky. U stánku BESIPu si pak budou příchozí moci vyzkoušet simulátor dopravní nehody, který otočí vozidlo na střechu. Děti si pak užijí spoustu zábavy v Hale 6, kde bude obří bazén s loděmi pro malý jachting, simulátor jachtingu, ale i pláž, kde najdou klid děti i dospělí.

A pokud máte rádi motory, jeden unikátní na veletrhu také uvidíte. Na výstavu FOR BOAT bude totiž dovezena unikátní replika zánovní lodi BABY BOOTLEGGER z roku 1924 s motorem Rolls Royce, který byl za druhé světové války montován do stíhaček Supermarine Spitfire.

Návštěvnická soutěž

Chcete si užít dovolenou v obytném voze, ale zatím žádný nemáte? Firma Schaffer-mobile Wohnmobile GmBH chystá soutěž o zapůjčení obytného vozu na jeden týden. Třeba se právě na vás usměje štěstí.

Nově na veletrhu: boulderingové závody a sekce Outdoor

V Hale 7 se při veletrhu uskuteční 2. kolo Českého poháru v boulderingu. Přijďte v sobotu a v neděli fandit! A pokud jste si chtěli bouldering vždycky vyzkoušet, přijďte v pátek, budete mít možnost. V Hale 7 budete mít zároveň možnost nakoupit outdoorové oblečení a vybavení do přírody. Nově veletrh doplní sekce FOR CARAVAN Outdoor.

Cestovatelský festival Kolem světa

O víkendu doplní veletrhy oblíbený cestovatelský festival Kolem světa. Čekají na vás dva dny nabité přednáškami zkušených cestovatelů, nomádů a dobrodruhů i Ostrov chutí: speciální kulinářská zóna, kde budete moci ochutnat světové speciality. Za zmínku stojí sobotní přednáška herce Lukáše Langmajera: Nejen s karavanem na cestách. Vstupné na festival je 400 Kč – jednodenní a 600 Kč – dvoudenní vstupenka, zdarma se ale dostanete na veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT.Základní informace:


Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
Otevřeno: 10 – 18 h (neděle do 17 h)PR 9.3.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar