Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Jízdní kola v designu Škoda

Škoda Auto přichází s atraktivní nabídkou jízdních kol s originálním designem. Kromě tradičních verzí, mezi které patří kolo silniční, horské, krosové a dětské, nabízí i dva nové modely.

XcrossRide

XcrossRide

SpeedRide

SpeedRide

Jde o celoodpružené horské kolo určené do náročného terénu a nové kolo z kategorie Touring, zejména pro jízdu po městě. Další významnou novinkou je zavedení celokarbonového rámu u silničního modelu vyšší třídy SpeedRide. Oživením nabídky jsou jízdní kola v exkluzivním designu „Roomster“, jejichž rámy zdobí metalická barva modrá Ocean, v níž si zákazníci mohou zakoupit i samotný vůz Škoda Roomster.
Vrchol nabídky představuje závodní silniční speciál SpeedRide s celokarbonovým rámem a karbonovou přední vidlicí. Hmotnost se tak podařilo snížit pod 8 kg. Kolo je vybaveno mimo jiné 20-ti rychlostní sadou Shimano Ultegra a kvalitními komponenty Ritchey Pro.
Celoodpružené horské kolo XrossRide je určeno pro cyklisty, kteří mají rádi „adrenalínovou” jízdu náročným terénem. Kolo disponuje vzduchovou uzamykatelnou vidlicí Manitou Relic Super a uzamykatelným tlumičem Manitou Swinger Air X3-RL.
Model CrossCountry je horské kolo s magnéziovou uzamykatelnou vzduchovou vidlicí Manitou R7 Super, duralovým rámem Easton Ultralite, kevlarovými plášti a komponenty Shimano XT. Horské kolo TerrainRide s měničem Shimano XT v kombinaci s řazením Shimano Deore představuje solidní výbavu pro sportovní vyjížďku do terénu. Komfort jízdy zajišťuje magnéziová olejová vidlice Manitou Axel Super se zdvihem 100 mm s možností uzamčení.
FunRide je kvalitním krosovým kolem, určeným pro rekreační jízdu po zpevněných i nezpevněných cestách. Kolo je vybaveno řazením Shimano Revoshift (24 rychlostí), pohodlným sedlem Author Ergo Gel a krosovou vidlicí RST. Dámskou obdobou této verze je kolo FunRide Lady, osazené sedlem Author Ergo Gel Lady.
Model CityRide je představitelem nové kategorie Touring, která je stále žádanější zejména u cyklistů preferujících pohodlí a komfort. Ve výbavě nechybí blatníky, osvětlení a praktický nosič.
Dětské kolo JuniorRide s duralovým rámem a duralovými komponenty je určeno pro děti o výšce cca 100 až 140 cm, resp. věku 5 až 8 let. Nabízí šestirychlostní řazení Shimano Revoshift, odlehčené pláště a pohodlné sedlo Author Race-Color.
Limitovaná kolekce v designu „Roomster“ zahrnuje kola Roomster TerrainRide, Roomster FunRide a Roomster JuniorRide, která jsou s výjimkou některých detailů technicky identická s jejich ekvivalenty z „klasické“ kolekce. Základním poznávacím znamením je metalická barva modrá Ocean. Jízdní kola z nabídky Škoda originálního příslušenství je možné zakoupit u všech autorizovaných prodejců Škoda Auto.

PL, 15.6.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar