Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Jindra Štolfa slaví mistrovský titul

Trutnovská kavárna UFFO zažije v pátek 30. listopadu nevšední akci. Od 11 do 13 hodin zde proběhne prezentace mistrovského titulu formou autogramiády pro širokou veřejnost rallyové legendy Jindry Štolfy, ex-továrního jezdce týmu Škoda Motorsport, a jeho spolujezdců Zdeňka Hawla a Míry Krčmáře.

To vše "pod dohledem" mistrovského závodního speciálu ROVER METRO GTi. Pro tento anglický vůz je to historicky premiérový titul. Mistrovství historických soutěžních vozů získává každým rokem větší oblibu, o čemž svědčí i fakt, že v letošním Mistrovství České republiky se představilo postupně více než sedmdesát posádek.


Po skvělých výkonech a výsledcích, zejména při Rally Vltava, Bohemia, Barum a Příbram, vybojoval Jindřich Štolfa za navigace svých dvou spolujezdců mistrovský titul v kategorii 5, kam patří vozy od roku výroby 1991 – 1996, naprosto neočekávaně, ale zaslouženě. Tým děkuje všem, kteří se jakkoliv podíleli na tomto úspěchu, zejména pak členům doprovodného týmu a sponzorům.


Od patnácti hodin proběhne v sále Autocentra v Trutnově oficiální tisková konference za účasti všech členů posádky, vítězného vozu, sponzorů, novinářů a pozvaných hostů v čele se starostou města Trutnova, spojená opět s autogramiádou.


Přijďte se podělit do kavárny UFFO o radost z mistrovského titulu podkrkonošské posádky a získat autogramy na ojedinělý plakát vytištěný v limitovaném množství právě u příležitosti zmiňovaného úspěchu. Jste srdečně zváni.

Pavel Vydra
27.11.2018


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar