Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Jeep Wrangler Rubicon ze 665 dílů

Značka Jeep® a skupina LEGO představily nejnovější model LEGO® Technic™ v podobě jedinečného modelu Jeep Wrangler Rubicon. Toto vůbec první SUV Jeep od společnosti LEGO je připravené na vzrušující dobrodružství.

Nový model LEGO Technic Jeep Wrangler nabízí příznivcům stavebnice LEGO všech věkových skupin skutečně vzrušující zážitek ze stavby, který zahrnuje sestavení off-roadového podvozku a řízení nebo instalaci robustních pneumatik či klasické sedmiotvorové masky chladiče.


Model sestávající z 665 dílů nabízí po dokončení řadu funkcí. Možnost řízení pomocí prstů a špičkový výkyv náprav umožňují zdolávání nejrůznějších překážek. Žluto-černé provedení modelu je atraktivní nejen během hry, ale i v případě vystavení.


LEGO Technic Jeep Wrangler je určen příznivcům značek Jeep a LEGO od 9 let. K dispozici bude od 1. ledna 2021, a to internetových stránkách LEGO.com, v obchodech LEGO a u všech prodejců LEGO, přičemž cena byla stanovena na $49.99 (49.99€ / £44.99).


„Jeep Wrangler je ikonou offroadového světa,“ řekl Lars Thygesen, designér řady LEGO Technic. „Rubicon navíc zahrnuje celou řadu ikonických detailů, které fanoušci milují, a bylo proto velmi důležité, abychom do této repliky LEGO Technic zahrnuli všechny autentické a výkonnostní prvky skutečného vozidla. Věřím, že fanoušci LEGA a milovníci automobilů si užijí všechny prvky modelu včetně zavěšení kol, navijáku a karoserie s otevřenou střechou, které jsme vyvinuli společně s designerským týmem značky Jeep.“


„Během naší 80leté historie vznikla po celém světě ohromující fanouškovská základna,“ řekl Christian Meunier, ředitel značky Jeep. „Naše spolupráce se společností LEGO přináší všem našim příznivcům možnost sdílet svou vášeň pro Jeep Wrangler, globální automobilovou ikonu, která je ztělesněním zábavy, svobody a bezkonkurenčního dobrodružství.“
Jeep 28.1.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar