Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Hyundai s pětiletou komplexní zárukou

Začátkem roku 2011 završil Hyundai další fázi zavádění programu pětileté komplexní záruky pro jednotlivé modelové řady a od ledna poskytuje nejlepší záruční podmínky na českém trhu pro všechny své osobní vozy.

Program pětileté záruky byl uveden loni v březnu s novou řadou ix35. Postupně byla nabídka rozšířena i pro majitele faceliftovaného modelu i30 a nového ix20. Od ledna 2011 platí Program pětileté komplexní záruky i pro zbývající modely, na něž výrobce poskytoval dosud „jen“ tříletou nebo pětiletou záruku bez omezení počtu ujetých kilometrů.
Základem je pětiletá záruka na vozidlo s celoevropskou platností bez omezení počtu ujetých kilometrů. Neméně důležitá je i pětiletá asistenční služba na cestách ve všech zemích EU.
A třetím pilířem jsou bezplatné kondiční prohlídky, v rámci nichž si může zákazník nechat zkontrolovat stav vozidla mimo pravidelné servisní prohlídky. Majitelé vozů Hyundai mají nárok na bezplatnou kondiční prohlídku jednou za rok po dobu prvních pěti let provozu vozidla. Základní prohlídka vozidla zahrnuje 12 kontrolních úkonů (motor, podvozek, brzdy, provozní kapaliny, atd.), klíčových pro spolehlivý a bezpečný provoz. Hyundai Motor Czech proto doporučuje využívat této služby před odjezdem na letní nebo zimní dovolenou.JL, 26.1.2011

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar