Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai rozvíjí dealerskou síť a otevřel největší showroom

Rozvoj dealerské sítě značky Hyundai v ČR pokračuje, a to i přes uzavření showroomů po dobu několika měsíců. Už dříve se slavnostního otevření dočkala prodejní místa v Příbrami, Litoměřicích a Pardubicích, ještě před koncem uplynulého roku je doplnila čtyři další v Uherském Brodě, Svitavách, Klatovech a Frýdku-Místku.

Vozy značky Hyundai si nyní čeští zákazníci mohou pořídit v celkem 51 dealerstvích po celé zemi.

„Rozvoj naší prodejní a servisní sítě je důkazem toho, že značka Hyundai v České republice kráčí správným směrem,“ těší generálního ředitele společnosti Hyundai Motor Czech Martin Saitz.

„V uplynulém roce jsme obměnili téměř kompletní produktovou nabídku a na český trh uvedli mimo jiné také inovované populární modely i30 nebo Tucson. Právě proto je velmi důležité, aby naši zákazníci měli své autorizované servisní zázemí nadosah a navíc si mohli novinky z naší nabídky pohodlně vyzkoušet,“ dodává Saitz.

Dealerství Slovácké strojírny a.s. v Uherském Brodě, otevřené v prosinci minulého roku, se navíc se svou prodejní plochou přes 1200 m2 stalo vůbec největším prodejním místem Hyundai v České republice.


Zbrusu nového prodejního místa se dočkalo také Frýdecko-Místecko, region výrobního závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích. Dealerství HYUNDAI LXM Motors s.r.o. se pyšní atraktivním dvouposchoďovým showroomem, který je nejen architektonickým skvostem, ale zároveň strategickým obchodním a servisním bodem pro nedaleký výrobní závod značky.
Dealerská síť značky Hyundai pokračuje v procesu elektrifikace. Zájemce o hybridní a plně elektrické modely Hyundai, včetně novinek roku 2021 Tucson a Santa Fe plug-in hybrid nebo Ioniq 5, tak po prodejní i servisní stránce obslouží drtivá většina dealerství v zemi.
Rozvoj dealerské sítě bude navíc pokračovat i v letošním roce, již nyní probíhají práce na otevření dalších pěti prodejních a servisních míst ve strategicky významných lokalitách.Hyundai 26.1.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar