Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai poskytuje dodatečné zvýhodnění

Současně se spuštěním dotační výzvy “Záruka Elektromobilita” značka Hyundai nabízí dodatečnou slevu ve výši až 300 tisíc Kč, v závislosti na zvoleném modelu elektromobilu. Pořídit si tak elektromobil do firmy je dnes snadnější než kdykoliv předtím.

Model Hyundai KONA Electric ve výbavě Czech Edition s baterií o kapacitě 65 kWh a dojezdem 514 km je dodatečně zvýhodněn částkou 302 940 Kč a po odečtení státní dotace jeho výsledná cena činí 622 237 Kč bez DPH. Jde o nejoblíbenější výbavu v Česku vyráběného elektromobilu, která je šita na míru požadavkům českého řidiče elektromobilu a obsahuje mj. tepelné čerpadlo, funkci V2L nebo digitální klíč a mnohé další.

Atraktivního cenového zvýhodnění se dočkaly i modely IONIQ 5 a IONIQ 6.Hyundai IONIQ 5 s pohonem všech kol a výbavou Style Premium Technology lze pořídit s dodatečným zvýhodněním 274 810 Kč a jeho výsledná cena po odečtení dotace dosáhne na 986 017 Kč bez DPH.

Zákazníci preferující model Hyundai IONIQ 6 dosáhnou v případě verze s pohonem všech kol ve výbavě Style Premium na dodatečné zvýhodnění 232 311 Kč a Světové auto roku 2023 si mohou pořídit za 1 008 743 Kč bez DPH, po odečtení státní dotace.

Veškeré informace lze najít zde. S poradenstvím ohledně nákupu vozu a využití dotační výzvy “Záruka Elektromobilita” zákazníkům může pomoci autorizovaná prodejní síť značky Hyundai, přičemž veškeré procesní úkony poskytne bezplatně. Akce platí na skladové vozy a do vyprodání zásob.

Hyundai 26.3.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar