Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Hyundai nabízí speciální pakety IONITY

IONITY je přední evropská síť vysokovýkonných nabíječek, kterou mohou využívat všechny elektricky poháněné automobily. Majitelé vozů IONIQ 5 mohou navíc využít speciální akční nabídku paketu IONITY Premium zdarma.

Hyundai představil v květnu 2021 paket IONITY Premium určený zejména pro uživatele, kteří nabíjecí služby využívají obzvlášť často. Paket značky Hyundai nabízí ze všech akcionářů společnosti IONITY nejlepší podmínky. Zákazníci Hyundai získají za měsíční poplatek 335 Kč možnost nabíjet na nabíjecích stanicích IONITY za nižší ceny. Zákazníkům s paketem Premium bude účtována pouze zvýhodněná sazba 7,70 Kč za kWh.

Hyundai přichází také s paketem Lite, který si mohou zákazníci objednávat od 25. ledna 2022. Zákazníci s paketem Lite budou kromě měsíčního poplatku 125 Kč platit na stanicích IONITY pouze zvýhodněnou sazbu 14,35 Kč za kWh.

U obou paketů IONITY trvá předplatné 12 měsíců bez automatického prodloužení služby.
Předplatné zdarma pro zákazníky s modelem IONIQ 5
Prvním zákazníkům, kteří si pořídí IONIQ 5, věnuje Hyundai paket IONITY Premium na jeden rok zdarma. Zákazníci, kteří chtějí využít bezplatný paket IONITY Premium, se musí zaregistrovat do programu Charge myHyundai do 30. června 2022. Nabídka na českém trhu platí pro prvních 100 zákazníků.


Stanice IONITY umožňují rychlé nabíjení


Díky vysokonapěťové sadě akumulátorů podporuje středně velký IONIQ 5 ultra rychlé nabíjení s napětím 800 V – jako první model Hyundai a lídr ve svém segmentu. Nabíječky s výkonem 350 kW pro rychlé nabíjení, dostupné na všech nabíjecích stanicích IONITY, dokážou nabít IONIQ 5 z 10 na 80 procent za pouhých 18 minut, a pouhých pět minut nabíjení může zákazníkům prodloužit dojezd o 100 kilometrů. Díky kombinaci ultra rychlého nabíjení, maximálního dojezdu modelu IONIQ 5 až 481 kilometrů (WLTP) a celoevropské nabíjecí sítě je pro zákazníky značky Hyundai provozování elektromobilu ještě praktičtější než dosud.
Charge myHyundai rozšiřuje možnosti nabíjení


Zákazníci si mohou objednávat pakety IONITY v rámci programu Charge myHyundai, který poskytuje celoevropskou integrovanou službu pro nabíjení na veřejných stanicích. Kromě více než 400 vysokovýkonných nabíjecích stanic ve 24 evropských zemích v rámci sítě IONITY poskytuje Charge myHyundai zákazníkům přístup také k více než 300 000 nabíjecím přípojkám se střídavým nebo stejnosměrným proudem v 29 evropských zemích díky partnerství se společností Digital Charging Solutions (DCS).


Charge myHyundai nabízí řidičům elektricky poháněných vozů řešení pro rychlé vyhledání vhodné nabíjecí stanice a praktické nabíjení jejich vozidel z tisíců nabíjecích přípojek napříč celou Evropou. Výhodou pro řidiče elektricky poháněných vozů je přístup ke kompletní nabíjecí síti prostřednictvím jediné karty RFID nebo aplikace s jednou měsíční fakturou za veškerá nabíjení. Program Charge myHyundai je dostupný na následujících trzích: Rakousko, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Itálie, Nizozemí, Norsko, Polsko, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie a Švédsko.Hyundai 28.1.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar