Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Alcar - Bezpečná kola pro radost

Hyundai ix20 - druhé nejprodávanější MPV

Ačkoliv je model ix20 čerstvou novinkou, také je u zákazníků velmi oblíben.V prvním měsíci nového roku předběhl v prodejích všechny své hlavní konkurenty a se 124 prodanými kusy se stal druhým nejprodávanějším vozem kategorie MPV. Na první příčku přitom zaostal o pouhých 19 prodaných vozů.

Skvělého výsledku však nedosáhl pouze nový rodinný model ix20, kombinující jedinečný vzhled a skvělé jízdní vlastnosti s klíčovými atributy víceúčelových vozů. Společnost Hyundai přesvědčivě dokazuje, že pozice říjnové jedničky mezi importéry nebyla náhodná a že prodejní strategie je mimořádně funkční. Oproti lednu 2010 zaznamenala více než 70% nárůst prodejů.
„Chceme pokračovat v nastavené a perfektně fungující prodejní strategii zahájené v druhé polovině loňského roku. Díky výhodným nabídkám na klíčové modely spolu s unikátním programem komplexní 5leté záruky, představují vozy Hyundai bezkonkurenčně nejlepší volbu pro stávající i nové zákazníky. Což ostatně prodeje za měsíc leden dokazují,“ říká Business Operations Director společnosti Hyundai Motor Czech, Vladimír Vošický.


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar