Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën 100 let
Alcar - Konfigurátor kol

Hvězdy na čtyřech kolech v Paláci knih

Ve středu 14. února 2018 od 17 hodin se uskuteční v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí autogramiáda autora a protagonistů knihy Hvězdy na čtyřech kolech.

Zkušený motoristický novinář Petr Dufek v ní zachytil osobní zpovědi dvaceti našich předních automobilových závodníků. Mapuje jejich mnohdy nesnadné začátky, obrovské úsilí, které vynaložili během cesty vzhůru, i chvíle zasloužených triumfů. A nezáleží na tom, jestli jde o čerstvě plnoletého mladíka nebo o několik generací staršího ostříleného matadora.

Na setkání potvrdili účast dlouholetý tovární jezdec Škody Auto a exmistr Evropy v rallye Jan Kopecký, úřadující kontinentální šampion tahačů Adam Lacko, elitní účastník vytrvalostních klání a dříve úspěšný formulový jezdec Josef Král, jeden z našich nejpopulárnějších soutěžáků Václav Pech, evropští vicemistři ze závodů do vrchu Petr a Lukáš Vojáčkové nebo vítěz Evropského poháru cestovních vozů Michal Matějovský.
Na místě bude samozřejmě také možné si knihu zakoupit a odnést si ji domů obohacenou o sadu vzácných podpisů.

V knize si přečtete zajímavé povídání, tak jak to Petr Dufek umí, nejen o výše zmíněných závodních osobnostech, ale také ještě například o Petru Nikodémovi, Martinu Jermanovi, Jakubu Kubíčkovi, Petru Kačírkovi, Václavu Fajfarovi, Robertu Perglovi, Robertu Šenkýřovi, Gabriele Sajlerová atd. Určitě by vám neměla v knihovně chybět.


JL 13.2.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2019 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar