Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Honda Jazz e:HEV - mezi finalisty AUTOBEST 2021

Nejnovější generace modelu Honda Jazz se umístila v užším seznamu pouhých sedmi finalistů renomované ankety AUTOBEST 2021 „Best Buy Car of Europe“. Jazz, který je dodáván výlučně s hybridní hnací jednotkou, představuje důležitou součást závazku Hondy 100% elektrifikovat do roku 2022 hlavní modely nabízené v Evropě.

Je to už potřetí, co se v anketě AUTOBEST umístil model vozu společnosti Honda jako finalista. Předchozími finalisty byly modely HR-V v roce 2016 a Civic v roce 2018. Ocenění AUTOBEST vyhodnocuje 31 nejvlivnějších autorů v oblasti motorismu z celé Evropy, kteří vyberou vůz představující nejlepší celkovou nabídku pro široké spektrum evropských zákazníků.


Modely Jazz e:HEV a Jazz Crosstar e:HEV nastavují nová měřítka pro moderní design automobilů a vyspělou e-mobilitu. Nejnovější generace modelu Jazz poskytuje bezstarostný požitek z jízdy s efektivním a pohotovým výkonem, který doplňuje jeho špičkové úrovně vnitřního prostoru, pohodlí a užitnosti. Tyto nové modely jsou součástí nové řady e:TECHNOLOGY a jsou prvními z šesti elektrifikovaných modelů Honda, jejichž uvedení na evropské trhy je naplánováno do roku 2022.


Nově byl pro model Jazz vyvinut systém e:HEV, který byl zkonstruován tak, aby poskytoval příjemný zážitek z jízdy. Obsahuje dva elektromotory, 1,5litrový benzínový motor i-VTEC, lithium-iontový akumulátor a inovativní převodovku s pevným převodovým poměrem. Všechny tyto součásti zajišťují v harmonické souhře optimální poměr spotřeby paliva a akcelerace v této třídě. Zatímco intuitivní technologie a bezproblémové možnosti konektivity ve voze se snadno integrují do každodenního života cestujících a zahrnují komplexní sadu prvků infotainmentu, včetně aplikací osobního asistenta Honda.


Honda 19.10.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar