Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Helena Vondráčková si vybrala Audi A6

Z rukou generálního ředitele společnosti Import Volkswagen Group Rudolfa Javurka (na snímku) a vedoucího Divize Audi Petra Neústupného převzala Helena Vondráčková klíče od nového Audi A6.

S modely Audi má bohaté zkušenosti již z minulosti. „Jezdí se mi s nimi luxusně. Je to vůz spolehlivý, bezpečný a komfortní jak pro řidiče tak spolujezdce,“ prozrazuje Helena Vondráčková.
Při rozhodování o volbě nové Audi A6 nebylo prý co řešit: „Nová á-šestka mi hned, jak jsem ji viděla, padla do oka a její design mě okouzlil. Mohu s klidným svědomím říci, že se pravděpodobně jedná o moje nejhezčí auto, a to jsem jich měla hodně,“ dodává.
Zpěvačka doplňuje, že mezi další podstatná a důležitá kritéria, která rozhodla pro Audi A6, patří hlavně bezpečnost a pohodlí: „V autě na cestách v podstatě trávím téměř polovinu svého života, proto je pro mě naprosto nezbytné abych se v něm cítila dobře a hlavně bezpečně.“
Přestože je velmi dobrá řidička a už se těší, jak nový vůz zajede a otestuje, nechá se, zvláště na dlouhých cestách po náročných koncertních vystoupeních v tomto nepříznivém podzimním období, hýčkat i na sedadle spolujezdce.
Luxusní Audi A6 patří v ČR k nejprodávanějším z celé škály vozů značky Audi. V loňském roce se modely A6 staly nejprodávanějším Audi na tuzemském trhu. Prodalo se jich 931 kusů, tedy o 86 procent více, než v roce 2004. Pozici řady A6, která v roli lídra značky vystřídala dosud kralující řadu A4, vloni posílilo uvedení stylových modelů A6 Avant. Letošní rok bude pro řadu Audi A6 opět rekordní, a to nejen díky uvedení nového Audi A6 allroad quattro v polovině tohoto roku. Do dnešního dne se pro nové Audi A6 (včetně verzí Avant a allroad) rozhodlo 1040 zákazníků.

PL, 13.12.2006Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar