Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Havránek transport zajistí odtah vozidel do čtvrt hodiny

Odtahová a asistenční služba Havránek Transport působí především v regionech Děčínsko, Českolipsko, Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj a následně celá ČR a EU. Na místo události vyráží do patnácti minut od nahlášení.

Nehody, poruchy - obstará odtahy vozidel do celkové hmotnosti 4,2 tuny. Rovněž odtahují dodávková vozidla nejvyšší rozměrové specifikace L3H3, menší stavební a zemědělské stroje a podobně. Odtahy se provádějí speciálem Mercedes-Benz Atego s hydraulickou rukou, sjížděcí plošinou a odtahovými brýlemi, nebo soupravou VW Amarok + odtahový podvalník. Lze také zajistit smluvní přepravu vozidel včetně posádek a nechybí ani nabídka úschovy vozidel a zprostředkování opravy vozidla.


Dálkové odtahy vozidel

Poškozené vozidlo lze odtáhnout v rámci celé EU zpět do ČR. Tyto služby jsou realizovány většinou soupravou VW Amarok s podvalníkem, společně s řidičem mohou v odtahovém vozidle cestovat až čtyři osoby.


Asistenční a silniční služba

Nemůžete nastartovat kvůli vybité baterii ? Došel vám benzín, nebo máte píchlé kolo ? To vše umí Transport Havránek řešit v rámci naší asistence. Rovněž nabízí možnost úschovy vozidel a zprostředkování opravy vašeho vozidla.


Vyproštění vozidel

Firma zajistí rovněž vyproštění havarovaných vozidel pomocí speciálu Mercedes-Benz Atego vybaveného hydraulickou rukou a navijákem. A zajistí smluvní přepravu vozidel včetně posádek, nabízí možnost úschovy vozidel a zprostředkování opravy vašeho vozidla.


Odemykání vozidel

Zabouchli jste si klíče ve voze a nemůžete se dostat dovnitř? Pomůžeme vám... více osobně.


Speciální služby
Firma dokáže pomoci také s převozem stavebního materiálu.


Naše záruky

„Každé vozidlo, které přepravujeme veškerou naší technikou je pojištěno proti poškození v době přepravy a to již od prvních okamžiků naší manipulace s vaším vozidlem. Samozřejmě vlastníme veškerá potřebná povolení dle aktuální legislativy k provozování odtahové služby. K naší práci používáme výhradně atestované a homologované odtahové, vyprošťovací a vázací prostředky. Naši řidiči jsou pravidelně školení profesionálové s mnohaletými zkušenostm,“ vysvětluje Jan Havránek.

Více na www.odtahy-rychle.cz


JL
22.6.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar