Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Generali Česká pojišťovna ověřuje historii vozidla

Dnešním dnem spouští Generali Česká pojišťovna novinku pro zájemce z řad motoristů, respektive zájemců o koupi ojetého vozidla. Prověřování historie vozidla běží online, a to za profesionální podpory společnosti Cebia. Zájemci stačí mít k dispozici VIN vozidla.

„Už základní rozsah prověření historie vozidla přináší opravdu zajímavé informace. Celý proces je přitom velmi jednoduchý. Je to náš příspěvek k tomu, abychom motoristům při koupi vozidla pomohli se správně rozhodnout,“ vysvětluje Tomáš Kabele, senior manažer pojištění motorových vozidel v Generali České pojišťovně.

Systém Autotracer následně téměř obratem vygeneruje sadu informací – viz pod článkem. Vyhledává přitom v českých i evropských databázích. Záznamy tak pochází z 20 zemí a více než 2000 partnerů napříč celou Evropou.

Zájemce tak může jednoduše získat prověření téměř jakéhokoli vozidla. Podmínkou je pouze zadání 17místného výrobního čísla vozidla - VIN. Prověřit lze tedy osobní, užitková a nákladní vozidla, motocykly a další.

Prověření historie vozidla je dostupné na všech obchodních místech a pobočkách Generali České pojišťovny. „Využití služby není vázané na to, zda jde o našeho klienta. Podmínkou není ani sjednání pojištění,“ upozorňuje Tomáš Kabele.

Základní prověření pak doplňují další zvýhodněné služby, které zájemci díky spolupráci mezi Generali Českou pojišťovnou a Cebií mohou získat za výrazně zvýhodněných podmínek. Patří mezi ně možnost kompletního prověření vozidla za akční cenu 350 Kč a dále sleva 50 % na pískování skel.Základní rozsah prověření historie

Na základě VIN vozu jsou k dispozici tyto záznamy:

•potvrzení o případném poškození vozidla

•info o výměně čelního skla

•info o malé škodě do 20 000 Kč

•info o střední škodě do 100 000 Kč

•informace o velké škodě (nad 100 000 Kč)

•info o totální škodě

•ověření, že vozidlo není odcizeno

•původ vozidlaPR 10.11.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar