Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ford - květnový prodejní rekord

Měsíc květen znamenal pro české zastoupení Fordu další velký úspěch. 1259 zaregistrovaných nových osobních i lehkých užitkových automobilů znamenalo první příčku mezi dovozci – a také prvenství v počtu zaregistrovaných osobních vozů.

Vítězství v pomyslném souboji o květnového krále prodeje osobních vozů si český Ford váží nejvíce. Přesto, že se značka v popředí prodejů drží dlouhodobě, dílčí měsíční prvenství v "osobácích" nezaznamenala už deset let!
Aby toho nebylo málo, Ford Fusion se stal v květnu nejdováženějším osobním vozem v ČR, když dosáhl 341 registrací. V registrační tabulce za prvních pět měsíců patří první příčka mezi importovanými auty bez rozdílu tříd užitkovému Fordu Transit, druhou příčku drží Ford Focus.
Za prvních pět měsíců letošního roku bylo v ČR zaregistrováno celkem 5025 osobních a lehkých užitkových vozů Ford, což je proti stejnému období roku 2006 zlepšení o více než 15 %!
„Z květnového úspěchu máme pochopitelně radost, už proto, že jsme se tolik polepšili v osobních autech," komentoval prodejní výsledky Vladimír Vošický, generální ředitel FORD MOTOR COMPANY, s.r.o. - „ale to letos není určitě naposled. V uplynulých dvou měsících jsme totiž uzavřeli velké množství zákaznických kontraktů, které budou brzy zřejmé i v registracích. Myslím, že ještě budeme mít co slavit …"

PL, 14.6.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar