Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ford Transit nyní výhodnější

Ford Transit, užitkový automobil, který ve své kategorii vládne v Evropě i České republice nepřetržitě už šestnáct let, je díky Transit Plus Leasingu nyní ještě výhodnější.

Program Transit Plus Leasing, který dovozce, Ford Motor Company s.r.o. spouští společně se svou finanční společností FCE Credit, s.r.o., od 1. 8. 2007, přináší všem zákazníkům, kteří uvažují o leasingu, zásadní výhodu. Transit si nyní mohou pořídit na leasing i s nulovou akontací, ale také s nulovým navýšením.
Doba trvání leasingu je 36 měsíců, jeho součástí je pojištění u společností Allianz, Generali či České pojišťovny a odkupní cena je 1000 Kč až 1 % z ceny vozu.
V praxi Transit Plus Leasing znamená, že zákazník po dobu trvání leasingu splácí vybraný model Fordu Transit s nulovým navýšením a nulovou zálohou. Například u nejmenšího Transitu VAN 260 v ceně 488 900 Kč bez DPH by měsíční splátky, včetně kompletního pojištění činily jen něco málo přes 18 000 korun.
„Transit je, jak nedávno potvrdila nezávislá studie znaleckého ústavu DEKRA, provozně nejúspornější dodávkou na českém trhu (3,67 Kč/km). Nyní, díky novému programu Transit Plus Leasing, si ho tak mohou dovolit i ti, kteří si ho kvůli svým finančním možnostem nemohli doposud pořídit“, podotýká generální ředitel Fordu, Vladimír Vošický. „Akce poběží v celé České republice do konce září“, dodal Vladimír Vošický.
Více o službách FCE Credit, s.r.o., na www.ford.cz a www.fordleasing.cz.

PL,
3.8.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar