Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ford Mondeo pod 600 000 korun!

Nový Ford Mondeo, jedna z nejvíce očekávaných letošních automobilových premiér v Evropě, se již začal vyrábět - a během krátké doby se již objeví na českém trhu za 600 tisíc korun.

Cena nového Mondea bude začínat přesně částkou 599 990 korun, což je vzhledem k tomu, co všechno nabídne (ať už mluvíme o prostoru, designu, jízdních vlastnostech, prémiové kvalitě, vyspělých technologiích či bezpečnosti) cifra více než rozumná. V základní výbavě každého Mondea bude ABS, elektronický stabilizační systém IVD, klimatizace, sedm airbagů, elektricky ovládaná okna i zrcátka - ale třeba i Fordova specialita: bezzátkový systém plnění paliva s detektorem správné palivové pistole, tzv. Ford Easy Fuel.
„Nový Ford Mondeo přináší proti původnímu modelu (a už ten byl ve střední třídě považován za etalon kvality) úplně jinou úroveň ve všech důležitých parametrech, navíc okořeněnou agresivním a prakticky nezaměnitelným designem", říká Vladimír Vošický, generální ředitel českého Fordu. „Tím spíš jsme si jisti, že se Mondeo stane skutečným pojmem českého automobilového trhu".

JL, 4.4.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar