Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ford - Mondeo N1 a dovozce č.1

Jen krátce po české premiéře nového Fordu Mondeo na brněnském autosalonu přichází Ford Motor Company na trh lehkých užitkových automobilů na území ČR s provedením, odvozené z prostorného kombi.

Nový Ford Mondeo N1 je zatím v nabídce se čtyřmi motory, třemi vznětovými (1.8 TDCi /92 kW, 2.0 TDCi 96 kW i 103 kW) a jedním zážehovým (2.5 Duratec /162 kW), další verze budou schváleny v blízké budoucnosti. K dispozici jsou samozřejmě i různé verze výbavy, od bohatě vybavené Trend, která zahrnuje pět airbagů (stropní airbagy musí být kvůli přepážce odstraněny), automatickou duální klimatizaci, ESP, palubní počítač atd., až pro více než luxusní výbavu Ghia X. Všechny varianty budou mít jedno společné – mimořádně objemný prostor pro náklad, jenž podle metodiky VDA nabízí u kombi při složených sedadlech až 1745 litrů.
Zákazník si pro Ford Mondeo Kombi N1 může objednat dva druhy posuvných přepážek. První je klasická přepážka ocelová v ceně 19 900 Kč, druhou je pak „luxusnější“ a lehčí hliníková přepážka (29 900 Kč), kterou pravděpodobně využijí majitelé luxusnějších verzí Mondea N1. Uvedené ceny zahrnují celou přestavbu včetně zatmavení zadních oken a montáže přepážky.
Cena Fordu Mondeo Kombi N1 začíná částkou 672 833 Kč bez DPH za verzi 1.8 TDCi Trend a zákazníci si vůz u svého autorizovaného dealera již mohou objednat.

Ford dovozcem číslo 1
Měsíc červenec znamenal pro Ford Motor Company, s.r.o., rekordní měsíc v historii působení na českém trhu. S celkovým počtem 1590 zaregistrovaných nových osobních a lehkých užitkových automobilů se umístil na první příčce mezi dovozci. S velkým náskokem se rovněž posunul na pozici dovozce číslo jedna roku 2007 v dosavadních prodejích.
Období, které je všeobecně prodejně slabé, bylo pro Ford mimořádně úspěšné. K tomuto triumfu dopomohly skvělé prodejní výsledky všech klíčových modelů, v čele s Fusionem, Focusem a Transitem.
Při oslavách červencového rekordu nezapomíná Ford ani na své zákazníky. Na začátku srpna posílil nabídku o výhodný program Transit Plus Leasing, díky němuž si zájemci může Ford Transit pořídit na leasing s nulovou akontací a nulovým navýšením.„Úspěch, kterého jsme v červenci dosáhli, nebereme jako konečnou ani trvalou metu naší strategie,“ komentoval výsledky Vladimír Vošický, generální ředitel Ford Motor Company. „Již pro tento měsíc jsme ve spolupráci s Ford Credit posílili podporu klíčových modelů a jsem přesvědčen, že díky nim i novému Mondeo, vzbuzujícím nebývalý zájem jak stávajících, tak nových zákazníků, budou i další měsíce patřit jednoznačně modrému oválu,“ dodal Vošický.

JL, 13.8.2007


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar