Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Ford Assistance nově

Od začátku dubna se stala asistenčním partnerem společnosti Ford Motor Company pro celou Evropu firma ARC Transsistance, kterou v ČR zastupuje společnost ÚAMK.

 

Nová služba Ford Assistance, místo dřívější Ford Euroservice, má za úkol pomáhat zákazníkům, pokud by se v ČR nebo v zahraničí dostali do nesnází. Asistenční služba se tak postará o opravu nebo odtah nepojízdného vozu, zařídí a zaplatí náhradní auto, proplatí náklady na dokončení cesty  nebo návrat domů jinými dopravními prostředky (a to i letadlem), eventuálně ubytování v hotelu atd. Stejně tak Ford Assistance zorganizuje a proplatí cestu při vyzvednutí vozu z opravy, ale pomůže i tehdy, pokud si motorista ve voze zabouchne klíče, nebo třeba natankuje nesprávné palivo.

Ve srovnání se službami nabízenými v minulém období však Ford Assistance umí ještě víc. Mezi novinky, atraktivní zejména pro podnikatele, patří tzv. "Přeložení nákladu", vztahující se na užitkové modely Transit, Transit Connect a Ranger. Pokud by se stalo, že by užitkový Ford s komerčním nákladem nemohl pokračovat v cestě, zajistí asistenční služba jeho majiteli či provozovateli přeložení nákladu do jiného auta - a to až do ceny 250 E za přeložení nákladu jednoho vozu.

Pokud nepojízdný vůz stojí v okruhu 50 km od autorizovaného servisu, který jeho majitel běžně navštěvuje, může Ford Assistance zajistí a uhradí odtah právě do tohoto servisu.

Jestliže k závadě došlo v zahraničí a nelze ji opravit do pěti dnů, zajistí asistenční služba odtah vozu zpět do ČR - a sice k dealerovi, který je nejblíže bydlišti zákazníka.

Výhody služby Ford Assistance získává zdarma každý majitel nového vozu Ford na jeden rok. Při nákupu auta na finanční leasing od společnosti Ford Credit získává zákazník asistenční službu na 36 měsíců.

 

Ah, 12.4.2006


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar