Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Fiat 500 získal Best Design 2020

Nová 500, která se nedávno představila mezinárodnímu tisku získala ocenění Best Design 2020, kterou udělují čtenáři německého magazínu Auto Motor und Sport.

Nový Fiat 500 získal v anketě Autonis 2020 německého magazínu Auto Motor und Sport cenu „Best Design 2020“. Nová 500 tak obdržela jedno z nejprestižnějších ocenění ve světě designu. To vše díky jedinečnému a osobitému stylu, který nepřestává překvapovat a okouzlovat.

Ocenění v anketě Autonis 2020 přichází krátce po triumfu v anketě „Red Dot Design Awards“ v kategorii Design Concept, kde nová 500 oslnila mezinárodní porotu složenou z 21 proslulých designérů a učitelů designu.

Olivier François, ředitel značky Fiat k ocenění poznamenal: „Anketa Autonis, ve které hlasují čtenáři magazínu Auto Motor und Sport je pro novu 500 důležitým uznáním, které doplňuje nedávno udělené prestižní ocenění v anketě Red Dot Award. Tato cena je důležitá hned ze dvou důvodů: za prvé ji udělila porota složená z čtenářů, kteří se do nové 500 zamilovali a za druhé, protože tato cena byla udělena na tak vyspělém trhu s elektrickými vozy, jakým je Německo. Obstála tak mezi mnoha významnými hráči. Jsem na to nesmírně hrdý a velmi pozitivně vnímám nadcházející uvedení nového modelu 500 v Německu, který je jedním z našich hlavních trhů.“


Klaus Busse, ředitel designu FCA pro region EMEA pak doplnil: „Jsme velmi poctěni uznáním, které němečtí nadšenci vyjádřili nové 500 a jejímu odkazu mezi minulostí a budoucností. To je na nové 500 velmi dobře patrné, ať už jde o velmi moderní příď, která si nadále zachovává pověstný „úsměv“ ikony značky Fiat, nebo o siluetu, která se vyvíjí kolem klasických tvarů všech tří generací. Design nové 500 dokonale kombinuje objemové proporce, čisté linie, zaoblené tvary a charakteristické rysy, jakými jsou kruhové světlomety a kruhový přístrojový panel. Stručně řečeno, nová 500 je současnou interpretací automobilové legendy se schopností vyvíjet se směrem k trvale udržitelné a ekologické městské mobilitě.“


Fiat 5.11.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar