Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Emil Frey Select slaví rok své existence

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select slaví první narozeniny. Za úvodní rok své existence si získal dobré jméno, několik tisíc spokojených zákazníků a nové provozovny v Praze

Z jeho úspěchu se nyní mohou těšit i zákazníci. Jako dárek dostanou vstupenky na jedno z nejočekávanějších fotbalových utkání české ligy: SK Slavia Praha vs. AC Sparta Praha.

Když 27. března 2018 vstupoval program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select na český trh, potenciálním klientům byly představeny jeho hlavní závazky, jako přinést na trh ojetých vozů nový kvalitativní standard, zajistit bezchybnou zákaznickou péči a zavést úroveň prodeje ojetých vozů blížící se prostředí nových vozů. Dnes po ročním působení je patrné, že sliby dané při zahajování programu byly splněny.

„Za první rok jsme udělali obrovský skok. Naše prodeje dosáhly k dnešnímu dni 4317 vozů. Tímto výsledkem se přibližujeme skupině největších hráčů na trhu ojetých vozů, navíc i z hlediska všeobecného povědomí o značce se nám podařilo zaujmout velmi příznivou pozici. V uplynulém roce jsme hodně investovali do budoucnosti: otevřeli jsme dvě prodejní místa, vytvořili kompletní tým prodejců a techniků a uzavřeli strategické partnerství se Slavií,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel firmy EF Mobility patřící do skupiny Emil Frey v ČR.

Právě díky statusu „automotive partner SK Slavia Praha“ může Emil Frey Select odměnit své zákazníky vstupenkami na jeden z nejprestižnějších fotbalových zápasů u nás, legendární derby Slavia - Sparta, které se koná 14. dubna 2019 v Sinobo Stadium. Emil Frey Select dává do hry šest vstupenek. Tři vylosovaní ze zákazníků, kteří do 13. dubna zakoupí u Emil Frey Select vůz, tak vyhrají po dvou vstupenkách.
Peugeot 28.3.2019Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar