Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Emil Frey Select otvírá další prodejní místo

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select vstoupil na český trh sice teprve letos na jaře, ale již po půl roce jeho aktivního působení je zřejmé, že se mu podařilo splnit hlavní úkol – změnit tuzemský trh ojetých vozů k lepšímu.

Ve své snaze pokračuje uváděním dalších novinek a inovací, které vždy zcela korespondují s dlouholetou filozofií švýcarských majitelů a jsou orientovány jednoznačně ve prospěch zákazníků.

Švýcarská rodinná firma Emil Frey, která je největším automobilovým prodejcem v Evropě, odstartovala v březnu svůj nový certifikovaný program prodeje ojetých vozů se zárukou pod názvem Emil Frey Select. K dosavadním dlouholetým značkovým programům Citroën Select a Peugeot vyzkoušené vozy tak přibyl silný partner, který má ve své nabídce (www.emilfreyselect.cz) zhruba 800 vozů všech značek.
Ze spolupráce s Emil Frey Select profitují oba zmíněné značkové programy a společně díky tomu letos vykazují na trhu ojetých vozů v Česku velmi solidní výkony. Celkem se v rámci těchto tří programů od ledna do srpna prodalo 2196 vozů, což je potvrzením toho, že obchod s prověřenými a kvalitními ojetými vozy pod křídly Emil Frey Select nabral od uvedení programu velmi rychle dynamický růstový směr.

Ke třem dosavadním pražským prodejním místům (Praha 5 – Pekařská ul., Praha 9 – Kolbenova a Černý Most) přibyl i velký prodejní areál Car Park Hostivař v Praze 10 v Pražské ulici, což je další významný krok na cestě ke spokojeným zákazníkům.

V rámci programu Emil Frey Select jsou ojeté vozy v nabídce rozděleny do tří skupin – Roční vozy, ty tvoří nadpoloviční většinu nabízených automobilů, dále pak kategorie Comfort a Economy. Pro všechny je samozřejmostí před zařazením do prodeje pečlivá technická kontrola s certifikací a minimálně roční celoevropská plnohodnotná záruka a asistence. Každý vůz zařazený do prodeje v rámci Emil Frey Select je zájemcům rovněž k dispozici pro okamžitou testovací jízdu, dalším bonusem je nabídka výkupu stávajícího vozu.

Jako nová značka na trhu ojetých vozů, se Emil Frey Select také intenzivně snaží o zvýšení všeobecného povědomí o programu a jeho produktech. V toto směru je jednou z jeho nejvýraznějších aktivit exkluzivní automotive partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha, jež bylo uzavřeno letos v červenci. Díky obrovské fanouškovské základně a popularitě fotbalu u nás, se znalost značky Emil Frey Select mezi veřejností velmi rychle rozšířila. Je to logicky nutný předpoklad k tomu, aby se Emil Frey Select stal záhy přirozenou první volbou každého, kdo uvažuje o výhodné koupi kvalitního ojetého vozu bez rizika a zejména s přístupem, který v Česku nemá svou úrovní a dodržovanými standardy obdoby.


Peugeot 27.9.2018

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar