Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Emil Frey Select nabízí dvouletou záruku na ojeté vozy

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select byl v ČR spuštěn teprve v březnu, velice rychle se však rozvíjí a postupně se dostává do podvědomí zákazníků. K největším přednostem patří kromě kvalitních vozů a široké nabídky služeb také roční plnohodnotná záruka.

Právě na tuto výhodu, kterou se Emil Frey Select odlišuje od konkurence a která je klientelou nejvíce oceňována, se zaměřuje „Mikulášská nabídka“ a přináší na trhu zcela ojedinělou dvouletou záruku na ojeté vozy.

Mikulášská nabídka je první akcí na podporu prodeje v rámci nově vzniklého programu Emil Frey Select. Je časově omezená na období od 3. do 7. prosince 2018. Po těchto pět akčních dní mohou zákazníci pořídit certifikovaný ojetý vůz z programu Emil Frey Select s dvouletou zárukou, tedy o rok delší než je standardem pro Emil Frey Select a příplatkovým nadstandardem pro ostatní prodejce ojetých vozů na českém trhu.

Aby mohli klienti využít této mimořádné akce, je třeba navštívit ve dnech 3. až 7. prosince kterékoli z prodejních míst Emil Frey Select

Praha 5 – Pekařská
Praha 10 – Pražská
Praha 9 – Kolbenova a Černý Most

a vybrat si z nabídky 250 prověřených ojetých vozů. Všechny tyto automobily jsou k okamžitému odebrání.

„Cílem projektu Emil Frey Select je nabídnout zákazníkům kvalitní ojeté vozy, širokou škálu doplňkových služeb a perfektní péči o klienta, to vše na úrovni prodeje nových vozů. Dvouletá záruka, což je prodejní argument nových vozů, je dalším skokem daným směrem. Záměrem Mikulášské nabídky není zbavit se skladových zásob, ale získat a upevnit důvěru zákazníků v naše produkty i služby, za jejichž kvalitu se můžeme zaručit. A dvouletá záruka na všechny vozy našeho programu, která je na trhu ojetých vozů v ČR zcela nevídaným jevem, to potvrzuje,“ říká Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů skupiny Emil Frey v ČR.
Peugeot 27.11.2018Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar