Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Das WeltAuto klade důraz na kulturu prodeje ojetých vozů

Das WeltAuto, program prodeje kvalitních a prověřených ojetých vozů s důrazem na nejvyšší úroveň zákaznických služeb, má ve svých prioritách profesionalitu prodeje. A protože klienti Das WeltAuto kupují v převážné většině auta stáří 1-3 roky, očekávají prodejní prostředí odpovídající koupi nového vozu.

{*3] Partneři Das WeltAuto jim vycházejí vstříc, a tak již více než 40 % z nich nabízí krytý showroom. A nejen to.

„Naše klientela je čím dál náročnější a zaslouží si i při koupi ojetého vozu přístup, jako by kupovali automobil nový. Ostatně v naší síti prodáváme většinu vozů zánovních, takže nadstandardní prodejní služby jsou zde namístě,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika. „Koupě automobilu patří mezi velké investice a člověk by z něj měl mít příjemný zážitek. My se ho našim zákazníkům snažíme zprostředkovat, sledujeme trend a přesouváme prodej do uzavřených showroomů. U našich partnerů najdou zákazníci kompletní služby včetně autorizovaného servisu a dalších benefitů,“ dodává Cimrová.

Právě komplexnost služeb je jednou z podstatných výhod programu Das WeltAuto, autorizovaným servisem a odborností personálu počínaje, přes nadstandardní prodejní zázemí až po širokou nabídku finančních produktů. Historie a stav vozu jsou totiž u ojetiny tím nejdůležitějším ukazatelem. Das WeltAuto patří do skupiny Porsche ČR, importéra značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, a tak je prodej ojetých vozů Das WeltAuto součástí autorizovaného prodeje a servisu nových vozů. Prodejci Das WeltAuto tak dokážou ojetý vůz odborně prověřit a navíc nabídnout výhodu autorizovaného servisu či znalost konkrétního produktu a jeho obsluhy přímo u jejich prodejců.

S rostoucími nároky na ojeté vozy stoupá také úroveň prodejních míst. Celých 40 % partnerů Das WeltAuto (19 prodejců) nabízí ojeté vozy i v showroomech, což zaručuje komfort a kulturu prodeje jako u nových aut. Podobný trend sledují i další prodejci, kteří pro své ojeté automobily vyčlení uzavřené showroomy.

Prodeje ojetých vozů zaznamenávají trvalý růst a po úspěšném prvním pololetí roku 2021 křivka rostla také v červenci. Partneři Das WeltAuto v prvním prázdninovém měsíci prodali 1 372 automobilů a s celkovým počtem 9 160 vozů tak zaznamenali růst o 3 %.

Das WeltAuto je první adresou pro náročné zákazníky, kteří hledají kvalitní a prověřený ojetý vůz. Letos úspěšný program prodeje ojetých vozů oslaví 20 let na českém trhu a stále zlepšuje své služby. Kompletní nabídka kvalitních a prověřených ojetých vozů je nepřetržitě dostupná na webovém portálu www.dasweltauto.cz s přímým propojením na příslušné prodejce Das WeltAuto.


DWA 25.8.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar