Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Dacia na IAA Mobility

• Dacia vás zve, abyste si během vaší návštěvy autosalonu prohlédli nový model Jogger a celou obnovenou výrobní řadu značky pod širým nebem. • Od 6. do 12. září značka postavila Lake Camp, plovoucí stavbu na jezeře u vjezdu na Summit, kde představí model Dacia Jogger, svůj nový sedmimístný vůz.

Po digitálním odhalení měla Dacia Jogger světovou premiéru na dřevěné bárce nazvané Lake Camp u bran Summitu. Tento jedinečný koncept evokuje outdoorového ducha nového sedmimístného vozu značky, který je ideálním každodenním společníkem pro rodiny, které chtějí opustit všednodennost a užívat si přírody. Díky svým velkorysým rozměrům nabízí Dacia Jogger nejlepší poměr ceny a prostoru v segmentu. Jogger je cenově nejdostupnější sedmimístný automobil na trhu. Vše v duchu Dacia!


Dacia Lake Camp se bude konat od 6. do 12. září u bran Summitu.Od 7. do 12. září se na mnichovském náměstí Königsplatz připojí Jogger k obnovené nabídce vozů Dacia s novými modely Duster, Sandero, Sandero Stepway a Spring. Dacia Base Camp otevře své brány 7. září ve 14 hodin. Dacia nabídne široké veřejnosti širokou škálu aktivit v originálním, jedinečném a interaktivním prostředí.

Tyto dvě výstavní expozice budou propojeny testovacími jízdami s 15 vozy Dacia Spring.


Dacia 7.9.2021

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar