Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Dacia Tour s novinkami po českých městech

V devíti městech České republiky se uskuteční první ročník akce Dacia Tour, na kterém se představí novinky značky Dacia. Nebudou chybět ani nejnovější modely značky, Dacia Jogger a Duster Extreme.

Na každé zastávce Dacia Tour si budou moc návštěvníci vyzkoušet aktuální modelovou řadu Dacia. K dispozici bude kompletně obměněná paleta modelů s dvoupalivovým pohonem na benzín a LPG, první čistě elektrický model značky, ale také klasické spalovací motory.
Společnost jim bude dělat tým zkušených lektorů, kteří zájemcům o testovací jízdu vše ochotně vysvětlí.


Návštěvníci budou mít k dispozici tyto modely:

• Dacia Sandero Stepway
• Dacia Jogger
• Dacia Duster Extreme
• Dacia Spring


Předváděcí jízdy se uskuteční v každé lokaci v časovém rozmezí od 10:00 do 19:00 s tím, že poslední jízda začíná v 18:30.


Každý účastník si může vyzkoušet až 2 vozy, aby měl šanci porovnat více modelů. Na místě v relaxační zóně Dacia bude k dispozici káva, voda, fotokoutek ze kterého si návštěvníci budou moci odnést magnetickou fotku a další aktivity.


MOŽNOST REGISTRACE NA DACIA TOUR 2022

Komunikace akce probíhá právě v těchto dnech v televizi, na internetu a na sociálních sítích.
Návštěvníci akce mají možnost se registrovat na testovací jízdu na


https://tour.dacia.cz/ nebo přímo na místě akce.


ETAPY DACIA TOUR


• 15. 4. 2022 – Praha – Metropole Zličín
• 16. 4. 2022 – Liberec – OC NISA
• 22. 4. 2022 – České Budějovice – Globus
• 23. 4. 2022 – Plzeň – Olympia
• 24. 4. 2022 – Ústí nad Labem – Globus
• 29. 4. 2022 – Ostrava – Avion
• 30. 4. 2022 – Olomouc – Olympia
• 1. 5. 2022 – Brno – Olympia
• 6. 5. 2022 – Pardubice – Globus


Značka Dacia si postupem času získala trvalou pozici na českém trhu. Značce se daří rozšiřovat si své pole působnosti a vedle trhu soukromé klientely se zabydluje i u firemních zákazníků.
Nový model Dacia Jogger, který právě uvádíme na český trh je ideální kombinací rodinného a firemního vozu. Přitom model zcela jasně vychází z definice značky Dacia: maximální užitná hodnota za dostupnou cenu.


A protože nejlepší je vždy určitě osobní zkušenost, organizujeme akci Dacia Tour, kde budou mít návštěvníci k dispozici ke zkušebním jízdám nejen nový Jogger, ale i celou modelovou řadu Dacia – Sandero, Duster i elektrický Dacia Spring.


MODELY K DISPOZICI NA DACIA TOUR 2022


SPRING

Nový Spring je nejdostupnějším elektromobilem v Evropě. Díky 10 rokům zkušeností Skupiny Renault přichází do segmentu malých městských vozů, aby vám usnadnil každodenní život ve městě.SANDERO STEPWAY

Sandero Stepway je univerzální crossover jak do města, tak na výlety do přírody, a to díky kompaktním rozměrům, velké světlé výšce a praktickému interiéru. Přijďte si zažít jeden z nejprodávanějších modelů v Evropě.


DUSTER

Nový Duster je nejvšestrannějším modelem značky. Každodenní cesty do práce, ale i výlety za dobrodružstvím dokáže splnit za všech okolností. Hlavně díky velké světlé výšce, pohonu 4x4, automatické převodovce EDC anebo díky dvoupalivovému pohonu na benzín a LPG.


JOGGER

Zcela nový Jogger je nejčerstvějším přírůstkem do rodiny Dacia. Potřebujete obrovský zavazadlový prostor, nebo až 7 míst pro cestující? Kombinace vozů kategorie kombi MPV a těch nejlepších vlastností SUV, to je univerzální rodinný crossover pro každý den.
Dacia 13.4.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar