Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Dacia Spring oslovuje zejména nové zákazníky

První zákazníci již od října navštěvují síť prodejen Dacia, aby si převzali svůj nový vůz Spring, který si předobjednali v období od března do června 2021.Tato předobjednávková akce spuštěná v mnoha evropských zemích (Francie, Itálie, Německo, Rumunsko, Španělsko atd.) zaznamenala velký úspěch a během tří měsíců bylo provedeno více než 16 000 rezervací.

A to ještě není konec! V celé Evropě, v městských, příměstských i venkovských oblastech, si Spring nadále získává zákazníky s více jak 5 000 objednávkami měsíčně od července.

Nabídkou městského vozu se vzhledem SUV, 100 % elektrického a dostupného pro co největší počet lidí, jde Dacia s dobou. Snadné používání a nabíjení, stejně jako dojezd až 305 km ve městě (městský cyklus WLTP, 230 km v kombinovaném cyklu WLTP) z něj činí relevantní nástroj mobility pro většinu Evropanů, kteří denně ujedou v průměru jen 30 km.


Model Spring, zastánce 100% elektrické mobility, je oblíbený u zákazníků značky, které již přesvědčily vlastnosti vozů Dacia: jednoduché, robustní, dostupné a s nejlepším poměrem ceny a výkonu.

Spring je však především vozem, který oslovuje zcela nové zákazníky, protože většina z nich kupuje vůz Dacia poprvé (8 z 10 ve Francii).


Dacia 22.11.2021


Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2022 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar