Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Dacia ČR s květnovou nabídkou

Zákazník může v květnu s financováním Dacia Finance využít finanční zvýhodnění až 50 000 Kč na vybrané skladové vozy. Do nabídky se také vrací verze na LPG pro modely Duster a Sandero.

Modely Dacia Sandero s financováním od Dacia Finance mají v květnu s produktem PREMIUM 30 000 Kč finanční zvýhodnění.
Cena modelu Sandera se tak dostává v květnu pod hranici 200 000 Kč.

U modelu Logan MCV platí v květnu finanční zvýhodnění na vybrané skladové vozy 5000 Kč. Jedná se o poslední možnost, jak se dostat k tomuto žádanému modelu.

U modelu Duster platí zvýhodnění až 50 000 Kč na vybrané skladové vozy při využití financování s Dacia Finance.
Akční cena obsahuje slevu 20 000 Kč vč. DPH + dodatečnou slevu 30 000 Kč při využití značkového financování PREMIUM. Dacia Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o. Akční cena se vztahuje pouze na vybrané skladové vozy Dacia Duster ve verzi TCe 74 kW/100 k.Konkrétní příklad financování společností RCI Financial Services, s.r.o. při nákupu modelu Dacia Duster pro podnikatele a firmy

Dacia Duster Access 1.0 TCe
Cena vozu 269 900 Kč


Financování Dacia BENEFIT s odkladem splátek, délka úvěru 48 měsíců, spotřebitel uhradí z vlastních zdrojů 10 % z pořizovací ceny a bude čerpat úvěr 242 910 Kč.
Poplatek za uzavření smlouvy 0,- Kč,
1. – 3. měsíční splátka 0,- Kč,
1. -3. měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 698 Kč,
4. – 48. měsíční splátka 6 028 Kč, nebo měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 6 726,- Kč,
Celková platba za vozidlo včetně havarijního pojištění a povinného ručení je 331 754 Kč.
Součástí financování je zdarma Garance Plus na 5 let/ 100 000 km (dle toho, co nastane dříve).


Nově v nabídce pohon na LPG
Po ukončení výroby na konci roku 2018 se nyní verze s pohonem na LPG znovu vrací do nabídky. Pohon na LPG se dostává do nabídky modelů Duster, Sandero a Logan, výhradně v kombinaci s novým motorem 1,0 TCe. Tento motor byl už od počátku vývoje konstruován pro pohon na LPG. Dosavadní výhody LPG zůstávají zachovány. Vozidlo dosahuje nižších provozních nákladů, vykazuje ekologičtější provoz a vzhledem k tomu, že disponuje dvěma nádržemi na palivo, má i vysoký dojezd. Nově má však motor s LPG vyšší točivý moment oproti konvenční verzi.
Vozidlo s pohonem LPG je dvoupalivové a disponuje 2 specifickými systémy vstřikování paliva, stejně jako 2 nádržemi - 1 na benzín a 1 na LPG. Dojezd na jedno tankování je díky tomu až 1000 km. Může být provozováno buď na benzín nebo na LPG. Pokud dojde palivo LPG v nádrži, systém přejde automaticky na benzínový pohon. Řidič může kdykoliv za jízdy přepnout z benzínu na pohon LPG a naopak pomocí přepínače na palubní desce. Objem zavazadlového prostoru zůstává zachován díky instalaci nádrže na LPG v místě pro rezervní kolo, ve voze je sada lepení. Používáním LPG dochází k redukci přibližně -12 % emisí CO2, jednoho z plynů zodpovědného za skleníkový efekt, v porovnání s benzínem.

Novinka na českém trhu, LPG verze na modelech Duster, Sandero jsou pro zákazníka zdarma, bez příplatku, pokud využije zvýhodnění 20 000 Kč s financováním PREMIUM.


„Jedeme v tom spolu – Jsme Dacia“.
Značka Dacia dále nabízí klientský program testovacích jízd s modelem Duster, který nese název „Jedeme v tom spolu – Jsme Dacia“. Pod tímto heslem mohou zákazníci vyzkoušet na 2 dny a 200 km model Duster a mohou si vyzkoušet, jaké je to být součástí rodiny Dacia.


Jezděte hned, plaťte později!


Díky značkovému financování Dacia Finance mají klienti možnost začít vůz používat ihned, ale splácet až později. U nově uzavíraných smluv mají možnost odložení prvních tří měsíčních splátek, a to firemním klienti, podnikatelé i soukromé osoby.

Zákazníci navíc mohou využít 0 % úrokovou sazbu, a to bez poplatku za zpracování smlouvy.
Možnost odkladu splátek jistě nejvíce ocení podnikatelé a firmy, jejichž podnikání se nyní opět začíná rozbíhat, potřebují ihned kvalitní a spolehlivý vůz, ale příjmy se zvyšují jen postupně. Těmto klientům se nabízí možnost odkladu splátek již při akontaci 10 % a pokud jsou věrnými zákazníky značky, tak dokonce zcela bez akontace.


Pro fyzické osoby je připraveno pojištění schopnosti splácet, a to včetně pojištění ztráty zaměstnání.Dacia 4.5.2020

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar