Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

DS AUTOMOBILES - výborné prodejní výsledky

Společnost DS Automobiles potvrzuje pět let po svém založení, že má za sebou vynikající rok 2019, během něhož se DS 7 Crossback stal druhým a DS 3 Crossback šestým nejprodávanější prémiovým vozem ve Francii v celkovém součtu všech kategorií.

Toto umístění je výsledkem jak úspěchu nové generace modelů DS, u nichž zákazníci oceňují eleganci a vyspělé technologie, tak 162 prodejních míst, která dnes tvoří exkluzivní síť DS.
Ta je připravená vstoupit díky produktové řadě, v níž jsou všechny modely nabízeny ve verzi s elektromotorem, do nové éry. V lednu dorazí do showroomů 100% elektrický model DS 3 Crossback E-Tense a vysoce výkonný plug-in hybrid DS 7 Crossback E-Tense 4×4, dodávky zákazníkům odstartují během několika dalších týdnů.

„Máme v rukou výsledky za rok 2019, které potvrzují postavení společnosti DS Automobiles jako klíčového hráče na francouzském prémiovém trhu. Počet registrací vozů vzrostl o 11,8 %, což je rychlejší růst, než jaký zaznamenal prémiový trh. Dosáhli jsme toho díky vozu DS 7 Crossback, který se stal nejprodávanějším prémiovým SUV ve Francii, a díky modelu DS 3 Crossback, který dosáhl vynikajícího umístění jako 6. nejprodávanější prémiový vůz v celkovém součtu všech kategorií a tvarů,“ říká Sébastien Vandelle, ředitel DS France.

Společnost DS Automobiles dosáhla v roce 2019 díky 26 845 nově registrovaným osobním vozům růst o 11,8 % (oproti roku 2018), zatímco prémiový trh vzrostl pouze o 8,8 % a její podíl na trhu činí 8,8 %, tj. +0,03 % oproti roku 2018

Ke zvýšení růstu nově registrovaných vozů DS dochází zejména na prémiovém trhu B2B (na tomto trhu registruje DS růst o 43,4 %, samotný prémiový trh B2B vzrostl o 17,6 %) a u soukromých zákazníků (DS +13,7 %, prémiový trh u soukromých zákazníků +6,2 %).

Za zmínku stojí, že značka DS skončila v roce 2019 jen velmi těsně za značkou Mini, prakticky na stejném 4. místě v žebříčku nejprodávanějších prémiových značek ve Francii.
DS 7 Crossback se v roce 2019 stal díky 14 099 registrovaným vozům nejprodávanějším prémiovým SUV ve Francii a druhým nejprodávanějším prémiovým modelem v celkovém součtu všech kategorií a tvarů.

DS 3 Crossback, jenž se na trhu objevil na konci června, zaznamenal 8 795 registrací, čímž se stal lídrem ve své kategorii B SUV Premium a 6. nejprodávanějším prémiovým vozem ve Francii.

Největšími přednostmi těchto dvou SUV, která byla vyvinuta a vyrábí se ve Francii, jsou bezpochyby elegance a vyspělé technologie, 80 % zákazníků DS 7 Crossback a 70 % zákazníků DS 3 Crossback si totiž vybírá nejvyšší úroveň výbavy.


Exkluzivní síť DS ve Francii tvoří 162 showroomů

V roce 2019 pokračovalo budování exkluzivní sítě DS, bylo otevřeno 17 nových prodejních míst. Síť DS dnes tvoří 162 prodejen, z nichž 74 % tvoří DS Stores, což je nejvýkonnější prodejní formát nabízející jedinečný a personalizovaný zážitek.

Současné pokrytí území se odhaduje na 85 %.

V roce 2020 by se mělo otevřít zhruba deset nových prodejen.
V roce 2020 se na silnicích objeví verze E-Tense

V roce 2019 se představily elektrifikované verze všech modelů DS: první 100% elektrický zástupce segmentu B SUV Premium, DS 3 Crossback E-Tense, a vysoce výkonný plug-in hybrid DS 7 Crossback E-Tense 4×4. V březnu loňského roku bylo zahájeno přijímání zakázek od zákazníků, byly vyškoleny prodejci DS a po celé Francii se konaly ukázkové prezentace.


DS 17.1.2020
Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2021 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar