Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën zlevňuje skladové modely

Na zvýhodněné vozy Citroën nyní dosáhne víc zákazníků. Importér nabízí své skladové vozy C3 se slevou až 85 000 Kč, kompaktní C3 Aircross se slevou až 95 000 Kč a designový hatchback C4 se slevou až 144 000 Kč. K tomu navíc platí exkluzivní financování.

Úvěr s 0% navýšením od Citroën Financial Services a prodloužená záruka EssentialDrive na 5 let nebo 60 000 km. Tyto modely jsou ihned k odběru.


Citroën C3

Skladový Citroën C3 může zákazník získat s přímou slevou již od 312 000 Kč a metalickým lakem Písková SABLE zdarma. Na SUV C3 Aircross nabízí slevu až 95 tisíc podle stupně výbavy, přičemž ceny startují na 459 000 Kč. Oblíbený model C4 je k dispozici již od 449 000 Kč.

Citroën C3, všestranný a velmi pohodlný městský vůz s výrazným stylem, nabízí 97 možných kombinací exteriérových prvků, které zajistí vašemu vozu naprostou originalitu. V České republice se nabízí ve 4 stupních výbavy - Feel, Feel Pack, C Series, Shine. K dispozici jsou účinné a úsporné motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6 - benzínový tříválec PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou), 110 (PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou) a dieselový motor BlueHDi 100 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou. Pro větší pružnost a klid za volantem je C3 k dispozici také s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).


Citroën C3 Aircross

Citroën SUV C3 Aircross je díky kompaktním vnějším rozměrům a velkorysému prostoru uvnitř všestranně použitelný a je ideálním vozem pro aktivní zákazníky, kteří hledají stále větší pohodlí a modularitu a současně vysokou míru ovladatelnosti a hbitosti v každodenním provozu. SUV C3 Aircross nabízí volbu mezi úspornými a výkonnými benzínovými (PureTech) a dieselovými (Blue HDi) motory: PureTech 110 s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6, PureTech 130 s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6, BlueHDi 110 s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 a BlueHDi 120 s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6.


Citroën C4

Oblíbená C4 představuje zcela nové pojetí kompaktního hatchbacku a výraznou etapu v designu Citroënu. Kombinuje pětidveřový hatchback s designovými prvky crossoveru a nabízí eleganci, plynulost a dynamiku kompaktního hatchbacku, vyšší polohu při řízení, kola o velkém průměru, účinné motory, energický a aerodynamický tvar a zejména pak pro Citroën charakteristický mimořádný komfort.


Víc vozů k okamžitému odběru naleznete na:
www.skladovevozy.citroen.cz
Citroën
9.2.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar