Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën trvale snižuje ceny vybraných modelů

Citroën pokračuje ve svém závazku k poskytování dostupných cen pro zákazníky i v novém roce. Vnímá nejistotu způsobenou meziročním poklesem reálných mezd, pomalu klesající inflací i cenami energií zatěžující rodinné rozpočty.

Citroën představil na podzim loňského roku výraznou změnu struktury své nabídky vozů, které odpovídají na požadavky zákazníků a prodejní sítě. Každý model má na výběr tři výbavové stupně YOU, PLUS a MAX, s maximálně pěti balíčky příplatkové výbavy, což zajišťuje lepší přehlednost a srozumitelnost pro zákazníky.
.

Celá dealerská síť Citroën stále nabízí možnost oblíbeného výkupního bonusu v hodnotě 20 000 až 30 000 Kč při pořízení nového vozu. Vykupuje vozy všech značek i stáří, včetně těch určených k ekologické likvidaci. Usiluje tak nejen o udržitelnost, ale i o ulice bez odstavených vozidel.
Seznamte se s novými výhodnými nabídkami a objednejte si testovací jízdu na prodejně Citroën:
Citroën C3 je k dispozici v široké škále individuálních kombinací. Je v prodeji již od 319 900 Kč. Další bonus 15 000 Kč dostanete při využití financování Privilege se společností ESSOX.

Citroën C3 Aircross měl vždycky něco navíc. A to se nezměnilo ani díky trvalému snížení ceny až o 120 000 Kč v závislosti na verzi. Citroën C3 Aircross je nyní k dispozici s benzinovým i dieselovým motorem od 454 900 Kč. Další bonus 15 000 Kč dostanete při využití financování Privilege.

Citroën Advanced Comfort sedadla a 5letou záruku u Citroën C4. Díky svému jedinečnému designu vyzařuje C4 s benzinovým, dieselovým i elektrickým motorem šarm a eleganci a vybočuje z řady moderních vozů. A jeho nižší cena ho činí ještě žádanějším. Citroën C4 YOU můžete mít již od 429 900 Kč. Další bonus 15 000 Kč dostanete při využití financování Privilege.

Citroën C4 X a ë-C4 X je díky svému jedinečnému a elegantnímu designu jedinečný. Majestátní dynamická silueta sedanu je v dokonalé symbióze s moderním vzhledem SUV.
S využitím výkupního třicetitisícového bonusu Citroën C4 X YOU s motorem 1,2 Pure Tech o výkonu 100 k a s manuální šestistupňovou převodovkou koupíte již od 449 900 Kč. Další bonus 15 000 Kč dostanete při využití financování Privilege.

C5 Aircross nastavuje nová měřítka v oblasti komfortu, prostoru a všestrannosti. Od nynějška bude tento model těžit z trvalého snížení ceny až o 90 000 Kč, v závislosti na verzi. S benzinovými, dieselovými a hybridními motory je nyní k dispozici již od 565 000 Kč. Další bonus 15 000 Kč dostanete při využití financování Privilege.Nejvýkonnějším a nejluxusnějším modelem je novinka Ë-SERIES PHEV o výkonu 225 ks automatickou osmistupňovou převodovkou Aisin.

Citroën Berlingo je vybaven všemi moderními technologiemi, které zajišťují pohodlnou a efektivní jízdu. Nabízí prostorný interiér, vysokou nosnost a flexibilní možnosti přizpůsobení, což ho činí ideálním partnerem pro firemní i osobní potřeby. V nabídce je s benzinovým motorem 1.2 PureTech a šestistupňovou manuální převodovkou, s dieselovým motorem 1.5 BlueHDi 100k v manuálu nebo 1.5 BlueHDi 130k s automatickou osmistupňovou převodovkou. Oblíbený variabilní a prostorný vůz je v prodeji s akční slevou 80 000 až 100 000 Kč v závislosti na stupni výbavy a výkupním bonusem již od 450 000 Kč.

Všechny osobní vozy Citroën jsou prodávány s 5letou kompletní tovární zárukou, kterou je možno rozšířit až na 8 let nebo 200 000 km podle individuálních potřeb zákazníka.
"Věříme, že je nyní důležité poskytovat našim zákazníkům stabilitu a jistotu ve chvílích ekonomické nejistoty. Rozhodli jsme se trvale snížit ceny našich vozů, aby byly naše automobily ještě dostupnější pro širokou veřejnost a stále platí, že zákazníci mohou nadále očekávat prvotřídní servis a nekompromisní péči o jejich motoristické potřeby," uvedl František Neuman, ředitel importu Citroën v České republice.


Citroën 15.1.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar