Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën Happy Days snižuje ceny

Citroën spouští 15. března tradiční obchodní akci Happy Days, která přináší výrazné snížení cen a další výhody pro zákazníky. Tato akce je součástí snahy zvýhodnit zákazníky a poskytnout jim příležitost získat vybrané modely za atraktivní ceny. Nabídka Happy Days potrvá do 25. března.

Ceny vozů Citroën jsou snižovány natrvalo, avšak Happy Days nabízí ještě větší výhody:

•Výhodné Financování: Zákazníci mohou využít slevu na vůz nebo nulový úrok při financování.
•Tučný Výkupní Bonus: Majitelé ojetých vozů získají výkupní bonus 20 – 30 tisíc Kč
•Poukaz na Příslušenství: Ke každému osobnímu autu obdrží zákazníci poukaz na originální příslušenství Citroën v hodnotě 10 000 Kč.Mezi vybrané modely patří:

Citroën C3 YOU

Městský, stylový, všestranný a pohodlný vůz C3 YOU, který si můžete dovolit. Objednejte si testovací jízdu na prodejně Citroën nebo si vyžádejte individuální nabídku, protože Citroën C3 je nyní k dispozici již od 299 900 Kč. Včetně bonusu 15 000 při využití financování Privilege.


Citroën C4 YOU

Díky svému jedinečnému designu vyzařuje Citroën C4 šarm a eleganci a vybočuje z řady moderních vozů. A jeho nižší cena ho činí ještě žádanějším. Objednejte si testovací jízdu na prodejně Citroën nebo si vyžádejte individuální nabídku, protože Citroën C4 YOU je nyní k dispozici již od 399 900 Kč. Včetně bonusu 15 000 při využití financování Privilege.


Citroën Berlingo Profi+

Pro zákazníky, kteří hledají prostornost a praktičnost a vedou všestranně aktivní život, nabízíme Berlingo Profi od 435 000 Kč, včetně výkupního bonusu 30 000 Kč a bonusu 15 000 Kč při využití financování Privilege a 8letou flexibilní záruku Citroën.Citroën 6.3.2024
Citroën C4 X YOU

Citroën C4 X je jedinečný díky svému elegantnímu designu a jeho majestátní dynamická silueta sedanu dokonale souzní s moderním vzhledem SUV. Někteří ho nazývají nekonvenčním nebo netradičním. A my nemůžeme než souhlasit. Zvláště s ohledem na trvalé snížení ceny až o 144 100 Kč v závislosti na verzi, s cenou již od 419 900 Kč, včetně bonusu 15 000 Kč při využití financování Privilege.


SUV Citroën C3 Aircross YOU

Volnost a flexibilita. Modernost a modularita. Rozmanitost a variabilita. Citroën C3 Aircross měl vždycky něco navíc. A to se nezměnilo ani díky trvalému
snížení ceny až o 120 000 Kč v závislosti na verzi. Ať už vás cesta zavede kamkoli, C3 Aircross vás tam dopraví bezpečně a pohodlně. Objednejte si testovací jízdu na prodejně Citroën nebo si vyžádejte individuální nabídku, protože Citroën C3 Aircross je nyní k dispozici od 439 900 Kč. Včetně bonusu 15 000 při využití financování Privilege.


SUV Citroën C5 Aircross YOU

Citroën C5 Aircross nastavuje nová měřítka v oblasti komfortu, prostoru a všestrannosti. Od nynějška bude tento model těžit z trvalého snížení ceny až o 110 000 Kč, v závislosti na verzi. Objednejte si testovací jízdu na prodejně Citroën nebo si vyžádejte individuální nabídku, protože Citroën C5 Aircross je nyní k dispozici již od 520 000 Kč. Včetně bonusu 15 000 při využití financování Privilege.Akce CITROËN HAPPY DAYS začíná 15. a končí 25. března a je příležitostí pro zákazníky, kteří hledají atraktivní nabídky a výhodné podmínky. Pro více informací a individuální nabídku navštivte nejbližší prodejnu Citroën nebo kontaktujte autorizovaného prodejce.Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar