Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën Electric Roadshow začne 9.září

Další, tentokrát již sedmý, ročník akce Citroën Roadshow, která se opět s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem 15 místech po celé České republice v termínu od 9. září do 2. října.

Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost otestovat si čerstvou novinku, vlajkovou loď Citroën C5 X v hybridní i benzinové verzi, letos modernizovaný SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid nebo elektrickou verzi oblíbeného Berlinga .

Kromě těchto novinek bude k dispozici oblíbený městský vůz Citroën C3 a kompaktní SUV C3 Aircross. Z elektromobilů se představí také designový hatchback ë-C4 a velkoprostorový ë-SpaceTourer.

Návštěvníky čeká bohatý doprovodný program, který se i letos ponese v charitativním duchu. Protože je Citroën hrdým partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R, umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 10 Kč – tentokrát podpoříme víkendovou akci pro maminky, které se starají o děti se speciálními potřebami a trpí různými těžkými diagnózami. Společně tak pomůžeme doplnit energii tam, kde chybí. Každý jezdec obdrží malý dárek, nejlepší účastník získá balíček reklamních předmětů AG2R CITROËN TEAMU.

Součástí programu bude i edukační elektrokoutek, kde mohou návštěvníci vidět naživo elektromotor, který používá značka Citroën ve svých vozech, elektro autodráha a další zábavné aktivity. Soutěžit se bude také o zápůjčku nového vozu C5 X na jeden měsíc s plnou nádrží.

Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy.

Prioritou zůstává bezpečí návštěvníků, proto bude stejně jako v loňském roce samozřejmostí zvýšený důraz na dodržení všech platných hygienických opatření i specifická příprava každého vozu před individuální jízdou (dezinfekce volantu, řadicí páky a ostatních dotykových částí vozu).

Pokud máte zájem o testovací jízdu a chcete se vyhnout čekání, můžete si na www.citroenexperience.cz vyhledat a rezervovat vyhovující termín i konkrétní vůz na vyzkoušení. Po rezervaci Vám přijde potvrzující email, kde pak v případě potřeby najdete i link na změnu nebo zrušení již naplánovaného termínu.


Podívejte se, kdy Citroën Electric Experience Roadshow projíždí Vaším městem, těšíme se na Vás.

9.9. Liberec - OC Globus
10.9. Pardubice - OC Globus
11.9. Kutná Hora - Plavecký stadion
15.9. Ostrava - OC AVION SHOPPING PARK
16.9. Havířov - OC Globus
17.9. Nový Jičín - OC TABAČKA
18.9. Olomouc - OC Globus
22.9. Kroměříž - Výstaviště Kroměříž
23.9. Zlín - NC ČEPKOV
24.9. Brno - OC Globus
25.9. Brno - OC Olympia
29.9. Jičín - Valdštejnovo náměstí
30.9. Praha - OC Štěrboholy

Říjen 2022
1.10. České Budějovice - TESCO
2.10. Kladno - TESCO
Citroën 6.9.2022

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Muzeum Lomnice nad Popelkou
Subaru Forester
Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2023 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar