Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Citroën Electric Roadshow začne 7. září

Již osmý ročník akce Citroën Roadshow, která se opět s podtitulem Electric Experience ponese zejména v duchu elektromobility, se bude konat u obchodních center na celkem třinácti místech po celé České republice v termínu od 7. do 24. září.

Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost prohlédnout si a otestovat letošní novinku Citroën C4 X s elegantním designem a nadčasovým charakterem prostorného čtyřdveřového vozu, určenou pro zákazníky, kteří hledají atraktivní alternativu k hatchbackům a SUV na trhu vozů střední třídy, v dieselové a elektrické verzi. Dál vlajkovou loď značky – model C5 X Plug-In Hybrid, SUV C5 Aircross Plug-In Hybrid, oblíbené Berlingo s dieselovým i elektrickým motorem nebo designový hatchback C4 a ë-C4.

Hosty čeká bohatý doprovodný program, který se i letos ponese v charitativním duchu. Protože je Citroën již třetím rokem hrdým partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R, umístí na stanovištích během roadshow cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnuje 15 Kč – letos opět podpoříme víkendovou akci pro maminky, které se starají o děti se speciálními potřebami a trpí různými těžkými diagnózami. Společně tak pomůžeme doplnit energii tam, kde chybí. Každý jezdec obdrží malý dárek, nejlepší účastník získá balíček reklamních předmětů AG2R CITROËN TEAMU.

Speciálním hostem bude automobilová závodnice Bára Holická, která se chystá na rallye Dakar s Kachnou neboli ikonickým vozem Citroën 2CV. S navigátorkou Lucií Engovou sestaví silný tým pro zdolání výzvy pouště a své plány a speciálně upravené auto představí 13. září na pražské roadshow u obchodního centra ve Štěrboholech.

Součástí programu roadshow bude i edukační pylon, u kterého naši specialisté seznámí návštěvníky s reálnými možnostmi a výhodami elektromobility a vysvětlí vše kolem provozu a nabíjení. Děti se budou moci zabavit v dětském koutku a bude se také soutěžit o zápůjčku nového vozu C4 X na jeden měsíc s plnou nádrží.

Jako vždy bude od 10 do 18 hod k dispozici kamion s pohodlným zázemím a občerstvením. Vyškolený personál pomůže při předání vozidla i během zkušební jízdy.

Víc informací o akci Citroën Electric Experience Roadshow, včetně termínů a míst konání naleznete na oficiálních webových stránkách www.citroenexperience.cz.


Citroën 4.9.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar