Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Subaru Impreza
Alcar - Bezpečná kola pro radost

Chevrolet pro SOS dětskou vesničku

Třetí ze čtyř automobilů Chevrolet, určených SOS dětským vesničkám v ČR, odevzdal 8. září Pavel Drábik, Country manager Chevrolet pro ČR a SK, řediteli SOS dětské vesničky Chvalčov Mgr. Cyrilu Maliňákovi. Slavnosti se zúčastnil také Marc Kempe, ředitel PR společnosti Chevrolet Europe.

Děti z SOS dětské vesničky se doslova „vyřádily“ v průběhu narozeninové párty, kterou pro ně Chevrolet připravil. Zazpívaly si a zatančily s Bohoušem Josefem, užily si legrace s klaunem Jakubem a všechny si odnesly několik dárků. Ten největší – Chevrolet Captiva – pro ně právě začíná pracovat…
V rámci evropského partnerství značky Chevrolet a SOS dětských vesniček daruje Chevrolet v letošním roce 100 vozů – na oslavu 100. výročí svého založení – SOS dětským vesničkám v celé Evropě. Čtyři z nich najdou své místo v České republice.
„Darování aut je tím nejpřirozenějším způsobem pomoci od nás, výrobce automobilů, pro SOS. Věříme, že auta zlepší každodenní život dětí a jejich opatrovatelů,“ řekl Wayne Brannon, prezident Chevrolet Europe. „Jsme hrdi, že podporujeme možnosti, obětavost a zodpovědnost nezávislé organizace SOS, které prokazuje jak v každodenní práci, tak při pomoci při katastrofách.“
Dalším krokem bude plánované rozšíření programu tak, aby se k němu připojili všichni dealeři Chevrolet a zákazníci, kteří budou mít zájem. Podpora ve formě servisu vozů a možnosti vzdělávání prostřednictvím dealerů Chevrolet i program začlenění zákazníků se právě připravují.


JL, 14.9.2011

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout
Milotec logo


© 2018 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar