Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

BMW Premium Selection: ojetá prémiová auta s kvalitními službami

Společnost invelt je jeden z největších prodejců vozů značek BMW, MINI a BMW ALPINA a tomu odpovídá i vysoká kvalita nabízených služeb. V moderních showroomech v Praze a Plzni najdete nejen nabídku nových automobilů, ale také certifikovaných ojetých vozů z programu BMW Premium Selection*.

Každý uživatel si svůj budoucí vůz hledá primárně u spolehlivého partnera s prověřenou minulostí na trhu. Koupí vozu to ovšem nekončí. V BMW invelt může zákazník vybírat z více jak stovky ojetých vozů BMW a MINI, které všechny splňují přesně definované vysoké standardy a vedle ověřené kvality u nich zákazník navíc získává řadu dalších benefitů a služeb jako je například dvouletá záruka na veškeré mechanické a elektronické komponenty, servis nebo přípravu nabídky financování vozu. Profesionální individuální přístup a testovací jízdy jsou samozřejmostí.

Vozy BMW jsou známé pro své prvotřídní a odolné materiály, které si svou kvalitu udržují pro mnoho let. BMW jsou výkonná a spolehlivá i ve starších generacích. Auta této německé automobilky jsou jedna z nejbezpečnějších. Vzhledem k velikosti společnosti invelt je dostupná široká škála náhradních dílů pro ojeté vozy. Pokud při koupi nového automobilu nevolíte vůz, který je k dispozici v showroomu, je třeba učinit mnoho důležitých rozhodnutí: zvolit model, výbavu, cenu, barvu a následně čekat.

U ojetého vozu můžete procházet prostorný showroom a ihned si koupit vůz, který bude tím vyvoleným, a odvést si ho domů. Každé BMW je vaše jedinečná volba, která může odrážet váš styl a osobnost.

Prověřené ojeté vozy modelových řad 3 a 5 přináší zákazníkům širokou škálu výběru v pohonných jednotkách, karosářských variantách i výbavě. Zákazníci mohou volit nejen z klasického sedanu, praktického kombi, ale i stylové verze GT, v níž se snoubí osobitý styl, prostornost a praktičnost s jízdními výkony očekávanými od vozu BMW. Ten, kdo je rád „nad věcí“, může vybírat z prověřených SAV/SUV modelů X1, X3, X5 a X7 nebo jejich sportovněji orientovaných variant X2, X4 a X6. A v nabídce certifikovaných ojetých vozů nechybí ani stylová kupé a kabriolety, jejichž čas už se blíží a vy se tak na první jarní dny můžete těšit s vidinou vyjížděk s nebem nad hlavou.


Kompletní aktuální nabídku ojetých vozů z programu BMW Premium Selection společnosti Invelt najdete na stránkách
www.invelt.com


pozn:
*Vozidla
z programu BMW Premium Selection splňují přesně definované standardy. Aby získala certifikaci BMW Premium Selection, musí úspěšně projít 360° prohlídkou, která získání tohoto certifikátu předchází. Samotná kontrola trvá několik hodin, v některých případech i dní, a aby mohlo být vozidlo označeno certifikátem BMW Premium Selection, je na voze kontrolováno více než 100 parametrů kvality.PR 24.1.2024

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar