Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Automobily DS na Pražském hradě

DS Automobiles a její avantgardní duch se perfektně snoubí s výraznou a odvážnou tvorbou návrhářky Natali Ruden. Nejnovější módní přehlídka s tajemným názvem Alchymie se nemohla konat jinde než na Pražském hradě.

Vždyť to byli kdysi právě alchymisté na dvoře Rudolfa II., kteří míchali nejrůznější ingerdience a snažili se vynalézt ty nejlepší kombinace a nejvzácnější látky a substance. A stejné míchání nápadů, materiálů, nejodvážnějších kreací a udávání směrů se vine i procesem tvorby automobilů DS nebo modelů haute couture. Je to nesmírná čest ukázat vozy DS v tak ikonickém prostředí s mimořádným geniem loci jako je Pražský hrad a série jedinečných fotografií dokumentující tuto atmosféru to jen potvrzuje.


DS 7 E-TENSE 4×4 300 (uvedení listopad 2022)


DS 7 je moderní SUV, které je charakteristické precizním zpracováním a nadstandardním komfortem pro ještě větší potěšení z jízdy. V interiéru nacházíme nejmodernější technologie a na první pohled je jasné, že důraz je zde kladen na detail. Umění cestování je to, co charakterizuje novou DS 7, která se bez nadsázky stává oslavou francouzského know-how v pojetí společnosti DS Automobiles. Světelný podpis nové DS 7 s unikátní technologií DS PIXEL LED VISION 3.0 a DS LIGHT VEIL dodává vozu nezapomenutelný pronikavý výraz. Nové high-tech světlomety v kombinaci s inovovanou maskou chladiče umocňují elegantní vzhled přídě.


Pětidveřové pětimístné SUV

Plug-in hybrid s motorem 1598 cm3 o výkonu 200 k a dvěma elektromotory o výkonu 110 k (vpředu) a 113 k (vzadu) Kumulovaný výkon: 300 k


Odpružení řízené kamerou DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Délka: 459 cm – Šířka: 190 cm – Výška: 163 cm – Hmotnost: 1 585 kg

Maximální rychlost: 235 km/h
DS 9 E-TENSE 4×4 360 (uvedení 2022)

DS 9 představuje dokonalost francouzského know-how v odvětví luxusního zboží. Jeho exkluzivní interiér navrhl a vyrobil tým divize Barvy a Materiály spolu s čalouníky DS Automobiles z pařížského regionu. Model DS 9 E-TENSE 4x4 360, který ve Francii přestavěly týmy DS PERFORMANCE, představuje to nejlepší z technologií DS Automobiles. Díky benzinovému motoru PureTech o výkonu 200 k, dvěma elektromotorům o výkonu 81 kW (110 k) vpředu a 83 kW (113 k) vzadu a specifickému nastavení se DS 9 E-TENSE 4×4 360 vykazuje špičkové výkony (zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,6 s, zrychlení 1 000 m s pevným startem za 25,0 s).


Čtyřdveřový pětimístný sedan

Plug-in hybrid s motorem 1 598 cm3 o výkonu 200 k a dvěma elektromotory o výkonu 110 k (vpředu) a 113 k (vzadu) Kumulovaný výkon: 360 k

Odpružení řízené kamerou DS ACTIVE SCAN SUSPENSION

Délka: 493 cm – Šířka: 193 cm – Výška: 146 cm – Hmotnost: 1 931 kg

Maximální rychlost: 250 km/h
Sama Natali Ruden využívá pro své cesty model DS 7 E-TENSE v nejvyšší výbavě Opera v plug in hybridní verzi s výkoenm 300 koní a pohonem 4x4. V interiéru oceňuje zejména velmi jemnou texturu luxusní kůže Nappa, její perlové prošívání nebo tepané, tzv. gilošované prvky z hliníku, ale také mnohé asistenty pto řízení, jako je třeba ultrazvukové sledování mrtvého úhlu nebo systém nočního vidění DS Night Vision.
NATALI RUDEN

Natali Ruden je módní návrhářkou s originálním a jedinečným stylem. Pochází z Kyjeva, kde vystudovala prestižní Kyjevskou akademii designu, obor Návrhářství oděvů. Pokračuje tak v rodinné tradici, zvolila si stejné povolání jako dříve i její matka. S vlastní módní značkou působí Natali Ruden na našem trhu již od roku 1992, kdy se do České republiky natrvalo přestěhovala.
DS 3.2.2023

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Adus s.r.o.

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2024 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar