Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Autokino Fabia a české filmové hity

Nejprodávanější český vůz a nejoblíbenější české filmové hity patří k sobě – díky nové letní akci Škoda Auto nazvané Autokino Fabia. Pod širým nebem čekají na všechny návštěvníky zábava, svezení s novou Fabií a při troše štěstí i zajímavé výhry.

Během sedmi týdnů si na své přijdou dámy i pánové: Autokino Fabia přiváží do sedmi českých a moravských měst možnost projet se nejnovějším modelem mladoboleslavské automobilky, zhlédnout ze sedadla vlastního vozu nejžádanější české filmy a k tomu ještě zažít pocity paintballového střelce, pilota rádiově řízené Fabie WRC nebo se nechat profesionálně nalíčit jako obletovaná filmová hvězda.
Letní roadshow odstartovala o víkendu v Ostravě a v dalších týdnech zavítá do Brna, Hradce Králové, Liberce, Českých Budějovic, Plzně a Prahy. Začíná se vždy ve čtvrtek podvečer a během tří večerů Autokino Fabia postupně nabídne české filmové hity Rafťáci, Účastníci zájezdu a Kráska v nesnázích. Na místě budou nové Fabie pro testovací jízdy a atraktivní doprovodný program. Vstup i všechny atrakce Autokina Fabia jsou pro návštěvníky zdarma, stačí jen přijet na místo vlastním vozem, mít s sebou jakýkoliv FM přijímač a naladit pak správnou frekvenci.
Nová Škoda Fabia (viz Novinky, Testy) se poprvé představila na březnovém autosalonu v Ženevě a od zahájení prodeje se stala nejprodávanějším osobním vozem v České republice. Nabízí atraktivní design, bohatou výbavu a řadu chytrých detailů. Autokino Fabia je další ze série netradičních akcí, které Škoda Auto pro své zákazníky v souvislosti s novým modelem Fabia připravila.


Program Autokino Fabia
9.8. – 11.8.Brno (Globus Královo Pole)
16.8. – 18.8.Hradec Králové(stadion v Malšovicích)
23. – 25.8.Liberec (Tipsport aréna)
30.8. – 1.9.České Budějovice (Jiráskovo nábřeží – hřiště autoškoly)
6.9. – 8.9.Plzeň (Globus Chotíkov)
13.9. – 15.9.Praha (cyklostezka Braník-Modřany, ul. Vltavanů)


PL,10.8.2007

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar