Autokaleidoskop

Denně aktualizovaný magazín ze světa automobilů, veteránů, automobilového sportu a cestování

Auto Škoda vyhlásila 10 nejlepších dodavatelů

V oblasti zajišťování originálních dílů spolupracuje společnost Škoda Auto v současné době s více než 1000 tuzemskými i zahraničními dodavateli.

Hlavními kritérii při jejich hodnocení byla především flexibilita, spolehlivost a samozřejmě kvalita dodávaných produktů. Společnost Škoda Auto vyhlásila deset nejlepších dodavatelů originálních dílů roku 2006.
Mezi nejspolehlivějších deset byly zařazeny firmy: Brisk Tábor, FAB Rychnov nad Kněžnou, FILTRAUTO Francie, FRAPE Behr Service Barcelona, GE Industrial Brno, HELLA Autotechnik Nova Mohelnice, MANN + HUMMEL (CZ) Okříšky, MUBEA – HZP Prostějov, SOGEFI FILTRATION Slovinsko a TPB Mladá Boleslav.
Škoda Auto Parts Center – logistické centrum originálních dílů a příslušenství – byl uveden do provozu v roce 1999. Po rozšíření v roce 2004 je nyní k dispozici 50.000 m2 ploch pro uskladnění zhruba 80 000 originálních dílů a příslušenství všech značek koncernu VW. Přibližně polovinu těchto dílů tvoří originální díly a příslušenství značky Škoda na modely Favorit, Felicia, Fabia, Roomster, Octavia Tour, Octavia a Superb. Sklad je vybaven moderními informačními systémy, které řídí všechny činnosti od příjmu až po výdej zboží, přičemž veškeré pohyby zboží jsou evidovány pomocí snímání čárového kódu a předávání dat přes mobilní i stacionární rádiově řízené terminály.
Ze Škoda Auto Parts Centra je denně vyexpedováno zhruba 90 kamionů a 20 000 zakázkových položek určených pro 330 smluvních partnerů v tuzemsku a 161 zahraničních odběratelů především z řad importérů značky Škoda Auto v jednotlivých zemích. Škoda Auto Parts Centrum je v současnosti největší logistické centrum automobilových originálních dílů a příslušenství v ČR a je považováno za jedno z nejmodernějších logistických center ve střední Evropě.

PL, 8.12.2006

Líbil se vám článek? Zalinkujte jej!
Tisknout


Milotec logo
CAG - Poctivé české dveře
Katalog Michelin 2017-2018
Adus s.r.o.
Dronejobs.cz
logo rexteam - rally racing czech

RSS feed
Mapa webu
Validátor
© 2020 Autokaleidoskop.cz Všechna práva vyhrazena.
Partneři: Auto ESA - váš spolehlivý autobazar